Apie mus

UAB "Siuvimo manija" - tai daugiau kaip 20 metų patirtis, profesionalios konsultacijos, pagarba klientui, greitas ir operatyvus servisas bei malonus aptarnavimas.

UAB "Siuvimo manija" Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pristato tokias kompanijas, kaip JUKI, BABY LOCK (Japonija), JACK (Kinija), PRОТЕХ (Kinija), MAX (Kinija), DISON (Kinija). Taip pat klientams siūlome ir tokių gamintojų kaip JANOME, BROTHER, SIRUBA, HOFFMAN, HASHIMA, BIEFFE, COMEL įrangą bei atsargines dalis.

Pas mus rasite:

  • JACK, TYPICAL, DISON, HOSEKI, JUKI, BABY LOCK, JANOME, BROTHER, LEADER,  PROTEX, MAX, SIRUBA pramonines ir buitines siuvimo mašinas, JACK, HOSEKI, HOFFMAN, MAX, PROTEX, BIEFFE (Italija), COMEL (Italija), STIROVAP (Italija), MAX (Kinija), HASHIMA(Japonija) sukirpimo įrangą, lyginimo įrangą, paklijavimo presus, garo generatorius;
  • JACK, PROTEX, HOSEKI, TYPICAL, MAX, JUKI, BABY LOCK, JANOME, BROTHER, SUNSTAR, PEGASUS, SIRUBA, KM kitų gamintojų atsargines dalis siuvimo technikai bei įrangai, taip pat papildomus priedus bei aksesuarus;
  • Adatas ORGAN, SHMETZ, DOTEC.​
  • Suteikiame išsamias konsultacijas siuvimo įrangos įsigyjimo klausimais.

Greitas ir kokybiškas servisas:

  • Galimybė greitai ir išsamiai gauti pilną informaciją apie siuvimo įrangą, jos aptarnavimą, gedimus bei jų pašalinimą;
  • Greitas garantinis ir pogarantis aptarnavimas;
  • Skubus atsarginių detalių užsakymas ir pristatymas.

2-jų arba net 5-rių metų garantija įsigytai įrangai!

Padidinti garantiniai įsipareigojimai (2 arba 5 metai) - užtikrina mūsų pasitikėjimą parduodamos įrangos kokybe.

Užtiriname greitą ir kokybišką ne tik žinomiausių firmų, tokių kaip BABY LOCK, JUKI, JANOME (Japonija) servisą, bet ir tokių firmų, kaip JACK, HOSEKI, MAX (Kinija).

Jei ieškote siuvimo mašinos ar kitos siuvimo technikos, pirmiausia siūlome kreiptis į mus tam, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą dėl įrangos įsigijimo. Tik pas mus Jūs gausite teisingą ir sąžiningą konsultaciją apie visus gamintojus, bei jų gaminamą įrangą.

Siuvimo mašinas parduodame išsimokėtinai. Sutvarkome lizingo dokumentus.

Bendradarbiaujame su MOKI lizingas bei SB lizingas kompanijomis.

Labai greitai ir operatyviai pristatome prekes į bet kurį Pabaltijo regioną ar miestą!

Visada laukiame Jūsų ir užtikriname, kad pas mus įsigyta siuvimo technika ar kita įranga tikrai nenusivilsite!