JACK F5

JACK F5

Gamintojas: JACK
Prekės kodas: F5
Būklė: Sandėlyje
465.00€ Mokesčiai: 465.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

 

UAB "Siuvimo manija" - vienintelis oficialus JACK siuvimo mašinų distributorius Lietuvoje pristato naują siuvimo mašiną, kuri pakeis Jūsų požiūrį į siuvimą.

JACK F5 tai naujas JACK korporacijos siuvimo mašinos modelis su integruotu vidiniu 550W servo varikliu, adatos pozicionavimo sitema bei integruotu LED darbo zonos apšvietimu.

JACK F5 pramoninės universalios tiesiasiūlės greitaeigės šaudyklinės siuvimo mašinos su integruotu vidiniu servo varikliu, išdidinta darbo zonos platforma, skirtos plonų, vidutinių bei storų audinių siuvimui.  Šios siuvimo mašinos komplektuojamos su stalu. Integruotas 550W servo variklis turintis tokias funkcijas, kaip adatos pozicionavimas (adata visada sustoja viršutiniame taške arba apatiniame taške pasirinktinai) bei reikiamo greičio nustatymas. Šios mašinos yra labai patikimos, pasižymi švelniu ir labai tyliu darbu, turi puikų šiuolaikišką dizainą, pagerintą tepimo sistemą, labai aukštą surinkimo kokybę. Dėka integruoto servo variklio mašina dirba labai tyliai ir variklis pradeda veikti tik tuomet, kai paspaudžiama pamina (pedalas). Šios mašinos neturi vibracijos efekto, kadangi nėra diržo, kuris seno tipo siuvimo mašinose jungdavo mašinos veleną su po stalu tvirtinamu varikliu. Taip pat lyginant su sankabos tipo varikliais, šios mašinos pradeda siūti labai švelniai ir neturi šuolio efekto, o tai palengvina sudėtingų detaliu siuvimą, nes mašina daug lengviau valdoma. Šios mašinos idealiai tinka dirbantiems namuose ar kitose patalpose, kur keliami reikalavimai triukšmo lygiui, nes siuvant tokio tipo mašinomis nekeliamas triukšmas ar vibracija. Mašinų paviršius nudažytas naudojant miltelinę dažymo technologiją. Taip nudažyti paviršiai labai atsparūs trinčiai, todėl mašinos ilgą laiką nepraranda prekinės išvaizdos ir techninių savybių. Puikių techninių charakteristikų bei inžinerinių sprendimų dėka šios mašinos gali būti labai plačiai naudojamos bet kokiose siuvimo srityse.

Siuvimo mašina komplektuojama su originaliu stalu, kurio matmenys 120x55, o aukštis reguliuojamas pagal poreikius.

Techninės charakteristikos:
dygsnio ilgis iki 5mm
pėdelės pakėlimo aukštis 6/13 mm
pilnai automatinė tepimo sistema
integruotas į mašinos korpusą orginalus, tylus, neturintis vibracijos efekto vidinis servo variklis
išdidinta darbo zonos platforma
elektros energijos sąnaudos iki 80% mažesnės lyginant su sankabos tipo varikliais
integruotas LED darbo zonos apšvietimas
maksimalus siuvimo greitis iki 5000 dyg/min.
Papildoma informacija

asdf

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: