BABY LOCK BLE-TS8 Gloria

BABY LOCK BLE-TS8 Gloria

Gamintojas: BABY LOCK
Prekės kodas: Gloria BLE-TS8
Būklė: Sandėlyje
2,199.00€ Mokesčiai: 2,199.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

Su džiaugsmu norime pranešti, kad ilgai lauktas Baby Lock japonų kompanijos šedevras - "Gloria", jau mūsų parduotuvėje! 

Siūlome susipažinti su mašina šiame aprašyme arba apsilankyti specialioje svetainėje skirtoje šioms mašinoms, išskirtinės kokybės japoniškiems siūlams Fujix bei papildomiems priedams www.babylock.lt

 

 

 

Šių siuvimo mašinų privalumai 
 
Tobula ir nereali visiškai nauja patentuota siūlų įvėrimo sistema Revolution AirThreading System™. Siūlų įvėrimas į kilpiklius atliekamas suspausto oro srauto pagalba – daugiau jokio pinceto, jokio eiliškumo kaip verti siūlus, jokių sudėtingų siūlų suvėrimo schemų ar markiruotų žymėjimų – tiesiog tik spustelėkite mygtuką ir siūlas pats įsivers. Siūlų įvėrimas toks paprastas ir patogus, kad tai atlikti norisi net ir nesant būtinybės. Negana to nauja patentuota Revolution AirThreading System™ siūlų suvėrimo į adatas sistema kuri, kad ir kaip būtu neįtikėtina, bet suveria pati siūlus net ir į adatas.
 
 
 
Aukščiausios kokybės kilpikliai pagaminti iš specialaus tuščiavidurio ypatingai tvirto plieninio vamzdelio, pro kurio vidų suspausto oro srautu įpučiamas siūlas. Dėl šios priežasties nebereikia siūlų verti specialia eilės tvarka. Veriate bet kurį siūlą kada tik norite.
 
 
 
Iki šiol niekas taip ir neatkartojo šios genialios sistemos. Unikali patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery System™ – Jums nebereikės daugiau vargti atliekant siūlų įtempimo reguliatorių sukinėjimą ieškant geriausio rezultato. Tiesiog pasirenkate rankenėlės pagalbą norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius ir visiškai nesvarbu vienas, du ar net keli sluoksniai siuvami vienu metu – mašina atlieka viską pati “jausdama” audinio storį specialių sensorių sistema.
 
 
 
Daugiau pėdelės pakėlimo svirties ieškoti nebereikės. Ji tiesiog dar patogesnėje vietoje ir visada šalia. Tiesiog stumtelkit ją į viršų ir pėdelė pasikels. Kaip ir kituose Baby Lock modeliuose siūlų stove rasite ir patogia aksesuarų laikymo dėžutę.
 
 
 
Dar patogiau pėdelę pakelti tiesiog keliu pastumiant į šoną patogią svirtį. Jūsų rankos visada laisvos!
 
 
 
Papildoma greičio reguliavimo svirtis Jūsų darbą pavers dar patogesniu. Mašina tiesiog atliks viską dar tikslaiu ir kokybiškiau pasirenkant norimą siuvimo greitį. Galėsite siųti kad ir po vieną dygsnį. Altiksite visas siūles preciziškai tiksliai.
 
 
 
 
Didžiausia darbo zonos platforma, kokia tik buvo kada nors sukurta tokio tipo mašinose. Nuo šiol trikotažinių siūlių siuvimas bus dar patogesnis. Galėsite neriboti savo fantazijos ir siūti viską, ką tik panorėsite.
 
 
 
 
  
Atraskite eksliuzyvinę nepaprasto grožio banguojančią siūlę Wave Stitch,ir Jūsų rūbas taps išskirtiniu ir nepakartojamu. Šios siūlės nerasite nei vienoje kitų gamintojų gamintoje mašinoje.
 
 
Daugiau nebesvarbu kokius audinius siuvate – storus ar plonus, trikotažą ar šilką, šifoną ar džinsą, vieną ar net šešis audinio sluoksnius – mašina pati viską “jaučią” ir siūlų įtempimą atlieka be Jūsų pagalbos. Tai tiesiog unikalu ir neįtikėtina.
Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas)

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė – vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtu užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengtą adatų palinkimo, kas labai tankiai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose, ko pasekoje adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpiklius arba kas yra blogiausia – sulaužo pačius kilpiklius.
 
 
 
Puikus šešių skirtingose darbo zonos vietose išdėstytu labai ryškių naujos kartos LED lempučių apšvietimas puikiai apšviečiantis visą darbo zoną-nepavargstančios akys, saugus ir komfortabilus darbas, ekonomiškas elektros energijos suvartojimas.
 
 
 
Geriausi rezultatai, aukščiausios kokybės siūlės, išskirtiniai ir nepakartojami gaminiai, paprastas ir lengvas paruošimas darbui-visą tai su Baby Lock mašinomis taps kasdienybė ir malonus užsiėmimas.

 

Siūlių variantai, kuriuos atliksite su naująją Gloria

 
 
 
 
 
 
 
 
Siūlų vėrimas į adatas pasinaudojus revoliucine sistema 
 
1. Nuleiskite prispaudimo pėdelę.                             2. Atidarykite priekinį apsauginį dangtelį mašinos priekyje.           3. Nustatykite rankenėlę į padėtį "Threading".
 
RevolutionAir - вакуумная заправка игольных нитей                                                                
 
 
4. Pasukite mašinos veleno ratuką į save kol išgirsite garsą kuomet suvėrimo sistema įsijungia.     5. Nuleiskite adatų įvėrimo mechanizmo svirtį kol ji užsifiksuos.
                                                                                                                   
 
 
 
6. Visi nustatymai atlikti! Telieka tik suverti oro srauto pagalba siūlus į reikiamas adatas.                 7. Išsirinkite adatas į kurias norite verti siūlus - overloko ar plokščiasiūlės.
                                                                                               
 
 
8. Priveskite siūlą ranka ar jei Jums patogiau pinceto pagalba prie mašinos adatos akutės.
9. Nuspauskite mygtuką "Press the Push to thread Needles button" ir siūlai suverti.                        10. Pakelkite siūlų suvėrimo mechanizmo svirtį atgal į viršų.
 
                                                                                            

 

Techninės charakteristikos
Gamintojas BABY LOCK CORPORATION.,LTD 
 
Šalis gamintoja Japonija 
 
 • 87 siuvimo operacijos;
 • 8/7/6/5-ių siūlų kombinuotos siūlės
 • 4/3/2-jų siūlų overlokinės siūlės
 • 3-jų siūlų ekskliuzyvinė banguojanti siūlė “Wave stitch” (pasaulinis patentas)
 • 4/3-jų siūlų plokčiasiūlės siūlės
 • 2-jų siūlų grandininė siūlė  
 • Siuvimas 8/7/6-siūlais vienu metu (pasaulinis patentas)
 • Siūlių ilgiai 8/7/6/5-siūlų kombinuotos siūlės: 16.0 – 5.5mm
 • 4/3/2-siūlų apmėtymo (overlokinės) siūlės atliekamos su kaire adata: 7.5 – 5.5mm
 • 3/2-siūlų apmėtymo (overlokinės) siūlės atliekamos su dešine adata: 5.0 – 3.0mm
 • 3-siūlų smulki virvelės tipo “Baby Lock” siūlė atliekama su dešine adata : 1.5mm
 • 2-siūlų smulki virvelės tipo “Baby Lock” siūlė atliekama su dešine adata : 1.5mm
 • 4/3-siūlų plokščiosios siūlė: 6.0 arba 3.0mm 
 • Adatų skaičius viso 5: 3 grandininiai siūlei ir plokščiosioms siūlėms, 2 overloko siūlėms 
 • Siūlų skaičius 8/7/6/5/4/3/2 
 • Dygsnio ilgio diapazonas 0.75 – 4.0mm 
 • Diferencialo diapazonas 0.6 – 2.0 
 • Siūlų įvėrimo sistema - Patentuota ExtraordinAir Threading System™ suspausto oro srauto sistema (pasaulinis patentas) 
 • Siūlų įtempimo sistema - Patentuota Automatic Thread Delivery System™ automatinė siūlų įtempimo sistema pati nustatanti reikiamą siūlų įtempimą siūvant bet kokios rūšies audinius (pasaulinis patentas) 
 • Adatų sistema - Patentuota vertikali adatų sistema (pasaulinis patentas) 
 • Kilpiklių konstrukcija - Patentuota kilpiklių konstrukcija - kilpikliai pagaminti iš tvirto specialaus plieninio vamzdelio pro kurį praeina siūlas (pasaulinis patentas) 
 • Kilpiklių darbo sistema - Dirbant mašinai “tuščia eiga” be audinio formuojama speciali supintą siūlė (pasaulinis patentas) 
 • Krašto kirpimo peilių sistema - Patentuota audinio krašto kirpimo peilių sistema (pasaulinis patentas) 
 • Audinio prastūmimo diferencialo sistema - Platus audinio prastūmimo diferencialo diapazonas bei puikus, išskirtinės kokybės bet kokių audinių siuvimas (pasaulinis patentas) 
 • Siūlės pločio reguliavimo sistema - Vienos rankenėlės pasukimu nustatomas siūlės plotis arba perėjimas į siauros virvelės tipos siūlės “Baby Lock” siuvimą (pasaulinis patentas) 
 • Subalansuota krašto kirpimo ir audinio prastūmimo sistemos Fabric Suport System - sinchroniškai suderintas audinio prastumimo momentas su krašto kirpimo peiliu kirpimomomentu (pasaulinis patentas) 
 • Vienoda visų siūlų įtempimo sistema atliekant plokščių trikotažinių siūlių siuvimą Chain/ Cover Tension Disks - idealios aukščiausios kokybės siūlės siūvant bet kokios rūšies trikotažinius audinius-daugiau jokių “praleidimų” (pasaulinis patentas) 
 • Adatų tipas - Buitinių siuvimo mašinų adatų sistema HAx1SP, Organ arba Schmetz ELx705CF #12/80 – #14/90 
 • Prispaudimo pėdelė - Ekskliuzyvinė originali Ovation pėdelė (aukštis 4.5 mm) 
 • Apšvietimo sistema 6-ių LED diodų apšvietimo sistema 
 • Siuvimo greitis iki 1,500 dyg/min 
 • Variklio galingumas 120W 
 • Matmenys 280 x 365 x 310mm 
 • Svoris- 9,6 kg
 • Garantija - 5-eri metai

 

Papildoma informacija
Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: