BABY LOCK BLES4 Acclaim

BABY LOCK BLES4 Acclaim

Gamintojas: BABY LOCK
Prekės kodas: Acclaim BLES4
Būklė: Sandėlyje
1,399.00€ Mokesčiai: 1,399.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

    

BABY LOCK BLES4 Acclaim. Аpie šią mašiną galima būtu nerašyti nieko, jei tik atsivertus internete puslapį Jūs turėtumėte galimybę pasiūti su ja ar kitu būdu išbandyti visas jos technines charakteristikas bei nepaprastas galimybes. Tačiau bėda yra tame, kad šiuo metu internetas nėra dar taip toli pažengęs į priekį ir mes privalome Jums suteikti pilną informaciją apie šią nepaprastą mašiną, kurią sukūrė JUKI korporacijos inžinieriai.

Visų pirma tai “REVOLIUCINĖ” mašina, kuri neturi nieko bendro su visomis kitomis mašinomis, kurios yra gaminamos pasaulyje.

Mašinos išskirtinės savybės - tai automatinė patentuota siūlų suvėrimo sistema į kilpiklius, panaudojant suspausto oro srautą bei siūlų įvėrimo į adatas sistemą, patentuota automatinė siūlo įtempimo sistema, kuri atlieka pastovų siūlo padavimą nepriklausomai nuo to, kokie audiniai yra siuvami,  bei daugelis kitų techninių sprendimų, kurie įdiegti į šią nepaprastą mašiną. Tai vienintelis keturių siūlų overlokas atliekantis ekskliuzyvinę banguojančią siūlę WAVE STICH. Tai mašina su kuria pabandę siūti nebenorėsite grįžti nei prie vienos mašinos su kuria siuvote iki šiol, kadangi rezultatai visada bus tik patys geriausi. Tai mašina, su kuria norint siūti ar taisyti rūbą, kuris pasiūtas iš brangios medžiagos, nereikia prieš tai jos reguliuoti papildomai bandant išgauti geriausią rezultatą tam, kad nesugadinti gaminio, ką dauguma atvejų reikia daryti su kitų firmų siuvimo mašinomis, nes jos atliekant siūlę daro dygsnio „praleidimus“, netolygiai atlieka siūlų įtempimą, prastai nukerpa audinio kraštą ar kitaip nekokybiškai atlieka siuvimo operacijas.        

Ne visi overlokai yra vienodi. Išbandykite Acclaim ir Jūs suprasite, kokia mašina turi būti iš tikrųjų !!!

Mėgaukitės šia mašina dar net nepradėje siūti, nes tokių mašinų apart Baby Lock niekas iki šiol nepagamino.

Baby Lock Acclaim - tai dar iki šiol nematytas techninis pažangos šuolis kuriant naujos kartos siuvimo mašinas! Baby Lock Acclaim - tai tobulai sukurta „RevolutionAir ™“ siūlų suvėrimo į adatas sistema, kurios neturi nei viena kita mašina. Tereikia nuspausti mygtuką ir Jūsų siūlai tiesiog skrenda ten kur reikia - į adatų skylutes. 

Žinoma šioje mašinoje įdiegta ir ištobulinta iki aukščiausio tikslumo ir Automatinė siūlų suvėrimo sistema (ATD) į mašinos kilpiklius.

Su Baby Lock Acclaim Jūs turėsite nerealias galimybes kurti tai, apie ką svajojote visą laiką.

 

Šiame atnaujintame kataloge rasite visus naujausius BABY LOCK siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje BABY LOCK svetainėje www.babylock.lt

 

 

 

Unikali patentuota siūlų įvėrimo sistema ExtraordinAir Threading System™ bei aukščiausios kokybės plieno vamzdelių kilpikliai dar niekada nebuvo taip paprasta įverti siūlus, nes juos mašina įsiveria pati. Siūlų įvėrimas į kilpiklius atliekamas suspausto oro srauto pagalba - daugiau jokio pinceto, jokio eiliškumo kaip verti siūlus,  jokių sudėtingų siūlų suvėrimo schemų ar markiruotų žymėjimų-tik spustelėkite mygtuką ir siūlas pats įsivers. Siūlų įvėrimas toks paprastas ir patogus, kad tai atlikti norisi net ir nesant būtinybei.

 

Kilpikliai pagaminti iš tvirto plieno vamzdelių, kurie apart unikalios siūlų suvėrimo sistemos pasižymi dar ir nepaprastu tvirtumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enlighten-Threading-1Enlighten-Threading-2

 

 

Patentuota siūlų įvėrimo sistema į adatas. Siūlus įverti paprasčiau negu paprasta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery System™-Jums nebereikės daugiau vargti atliekant siūlų įtempimo reguliatorių sukinėjimą, ieškant geriausio rezultato. Tiesiog rankenėlės pagalba pasirenkate norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius ir visiškai nesvarbu vienas ar net keletas sluoksnių siuvami vienu metu-mašina atlieka viską pati „jausdama“ audinio storį specialių sensorių sistemos pagalba. 

 

Perstumkite rankenėlę į padėtį WAVE ir atraskite eksliuzyvinę nepaprasto grožio banguojančią siūlę Wave Stitch, kurios neatliksite nei su viena kita mašina. 

Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas)

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė - vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtų užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengta adatų palinkimo, kas labai dažnai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose. Dėl to adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpikius, arba kas blogiausia-sulaužo pačius kilpiklius. 

Patentuota peilių kirpimo sistema-audinio krašto kirpimas, audinio transportavimas ir adatų darbas atliekamas sinchroniškai (pasaulinis patentas). Taip pat patys peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto plieno, kuris padengtas specialiu ebonito sluoksniu. 

Preciziškai tikslus ir paprastas siūlės pločio reguliavimas labai patogios rankenėlės pagalba. Nereikia atidarinėti šoninio dangtelio, stumti nepatogios svirties, ar spėlioti siūlės pločio, kaip kitose mašinose.  

Platus diferencialo diapazonas atliekamas kaip profesionaliose pramoninėse mašinose. Siūkite bet kokius audinius, kad ir patį sudėtingiausią trikotažą - rezultatas visada tik geriausias.

Bet kokios rūšies audinių siuvimas vienu metu, nekeičiant ir nereguliuojant jokių parametrų. Visiškai nebesvarbu ką siuvate – ploniausią šilką ar storą terasos pledą, elastingą trikotažą ar kelis sluoksnius džinsinio audinio.

 

Siuvimo pavyzdžiai 

 

Techninės charakteristikos
 Gamintojas JUKI CORPORATION.,LTD 
 
Šalis gamintoja - Japonija 
 
 • 12-ka siuvimo operacijų;
 • 4/3/2-jų siūlų overlokinės siūlės
 • 3-jų siūlų ekskliuzyvinė banguojanti siūlė “Wave stitch” (pasaulinis patentas
 • Siūlių ilgiai 4/3/2-siūlų apmėtymo (overlokinės) siūlės atliekamos su kaire adata: 7.5 – 5.5mm
 • 3/2-siūlų apmėtymo (overlokinės) siūlės atliekamos su dešine adata: 5.0 – 3.0mm
 • 3-siūlų smulki virvelės tipo “Baby Lock” siūlė atliekama su dešine adata : 1.5mm
 • 2-siūlų smulki virvelės tipo “Baby Lock” siūlė atliekama su dešine adata : 1.5mm 
 • Adatų skaičius viso 2 overloko siūlėms Siūlų skaičius 4, 3, 2 
 • Dygsnio ilgio diapazonas 0.75 – 4.0mm 
 • Diferencialo diapazonas 0.6 – 2.0 
 • Siūlų įvėrimo sistema į kilpiklius - Patentuota ExtraordinAir Threading System™ suspausto oro srauto sistema (pasaulinis patentas) Siūlų įvėrimo sistema į adatas Patentuota Needle threading System sistema, kurios pagalba siūlai įveriami į adatas lengvai ir greitai (pasaulinis patentas
 • Siūlų įtempimo sistema - Patentuota Automatic Thread Delivery System™ automatinė siūlų įtempimo sistema pati nustatanti reikiamą siūlų įtempimą siūvant bet kokios rūšies audinius (pasaulinis patentas
 • Adatų sistema - Patentuota vertikali adatų sistema (pasaulinis patentas
 • Kilpiklių konstrukcija - Patentuota kilpiklių konstrukcija - kilpikliai pagaminti iš tvirto specialaus plieninio vamzdelio pro kurį praeina siūlas (pasaulinis patentas
 • Kilpiklių darbo sistema - Dirbant mašinai “tuščia eiga” be audinio formuojama speciali supintą siūlė (pasaulinis patentas) 
 • Krašto kirpimo peilių sistema - Patentuota audinio krašto kirpimo peilių sistema (pasaulinis patentas
 • Audinio prastūmimo diferencialo sistema - Platus audinio prastūmimo diferencialo diapazonas bei puikus, išskirtinės kokybės bet kokių audinių siuvimas (pasaulinis patentas
 • Siūlės pločio reguliavimo sistema - Vienos rankenėlės pasukimu nustatomas siūlės plotis arba perėjimas į siauros virvelės tipos siūlės “Baby Lock” siuvimą (pasaulinis patentas
 • Subalansuota krašto kirpimo ir audinio prastūmimo sistemos Fabric Suport System - sinchroniškai suderintas audinio prastumimo momentas su krašto kirpimo peiliu kirpimo momentu (pasaulinis patentas
 • Adatų tipas - Buitinių siuvimo mašinų adatų sistema Organ arba Schmetz HAx1SP #11/75- #14/90
 • Apšvietimo sistema 3-jų LED diodų apšvietimo sistema 
 • Siuvimo greitis iki 1,500 dyg/min 
 • Variklio galingumas - 120W 
 • Matmenys - 280 x 365 x 303mm 
 • Svoris - 8,9 kg
 • Garantija - 5-eri metai
 
Parsisiųskite priedų ir aksesuarų katalogą  
Papildoma informacija
Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: