JUKI HZL-G120

JUKI HZL-G120

Gamintojas: JUKI
Prekės kodas: HZL-G120
Būklė: Sandėlyje
599.00€ Mokesčiai: 599.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

 
NAUJIENA. G serijos profesionalios siuvimo mašinos, kurioms dar net normaliai nepasirodžius prekybų lentynose jos jau vadinamos karalienėmis siuvimo mašinų tarpe.
Siuvimo mašina JUKI HZL-G120 atlieka 180 įvairiausių operacijų, tarpe kurių neįtikėtinos kokybės 8-ių rūšių pilnai automatinis sagų kilpų apsiuvimas bei raidynas ir monogramų siuvinėjimas.
 
JUKI korporacija-pasaulinis lyderis pramoninių siuvimo mašinų gamyboje dabar naujausias technologijas diegia ir į Jūsų namus su naująją G siuvimo mašinų serija, kuri nustebins Jus savo funkcionalumu ir patikimumu. Bet kuri profesionali siūvėja bus maloniai nustebinta šių mašinų galimybėmis. Su šiomis mašinomis bet kokie atliekami darbai nesiskirs nuo pramoninių būdu siūnamų gaminių. Naudokitės namuose, mažose siuvyklose ar rūbų taisyklose daugiamete JUKI kompanijos patirtimi bei technologijomis ir išplėskite savo siuvimo galimybes su nerealia G serija.
 
Bet kokios rūšies audinių siuvimas nuo pačių ploniausių iki storų ir sunkių audinių!
Jokio plonų audinių traukimo, kad ir labai ploną šilką siūtumėte. Jokių problemų siūnant sudėtingiausius trikotažinius gaminius. Storų džinsinių ar paltinių audinių siuvimas, kad ir kiek sluosknių reikėtų prasiūti. Reikia sutvarkyti odinę rankinę-ne problema taip pat.
 
 
Automatinis velenėlio atjungimas vyniojant siūlų špulytę.
Uždėjus špulytę ant vyniojimo mechanizmo ir stumtelėjus svirtį mašina automatiškai atjungia velenėlį tam, kad adata vyniojimo metu stovėtu vietoje. Daugiau nebereikią spausti greičio paminos ar atleidinėti veleno disko tam, kad atlikti šią operaciją.
 
 
 
Tiesioginis audinių prastūmimas-pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija!
Kad atlikti grąžų siuvimą ir nepriekaištingą audinio padavimą, JUKI kompanija panaudojo tiesioginio audinio prastūmimo technologiją, kuri yra naudojama tiesiasiūlėse pramoninėse siuvimo mašinose. Įprastas audinio prastūmimas visose buitinėse siuvimo mašinose vyksta transportavimo dantukams judant elipse, tuo tarpu šiuo atveju F serijos mašinose-transportavimo dantukai juda stačiu kampu. Toks audinio prastūmimo budas leidžia išvengti audinio sutraukimo arba slidžių audinių prasilenkimo. Ši audinio prastūmimo sistema leidžią išgauti nepriekaištingą dygsnio kokybę siūnant daugumą lengvų ir plonų, o taip pat ir sunkių bei storų audinių.
 
 

Tiesioginis operacijų parinkimas!

Šios serijos mašinos aprūpintos labai paprastu operacijų pasirinkimo meniu. Norint išsirinkti norimą operaciją Jums tereikia paspausti mygtukus esančius mašinos priekinėje dalyje. Taip pat, kad dar lengviau būtu tai atlikti, mašinoje ant atverčiamo dangtelio labai aiškiai išdėstyta schema, kuri paprastai ir aiškiai leis naudotis visais šios mašinos privalumais net neatsiverčiant jos instrukcijos.
 
 
 
Patobulintas audinio perstūmimo mechanizmas!
G serijos mašinose patobulintas audinio prastūmimo mechanizmas-plieniniai audinio transportavimo dantukai bei sustiprinta pėdelės tvirtinimo sistema. Sudėtingiausi siuvimo darbai tokie, kaip perėjimai nuo plonų į storas vietas siūnant džinsą ar paltines medžiagas bus atliekami paprastai ir lengvai. Siūlės dygsnis nesutankinamas bei neprašokamas storoje vietoje.
 
 
 
8-nių rūšių sagų kilpų apsiuvimas nenusileidžiantis atlikimo kokybę specializuotoms ir brangioms pramoninėms mašinoms!
Specialios, patentuotos ir niekada nenaudotos buitinėse siuvimo mašinose technologijos dėka, specialaus sensorinio daviklio pagalba G serijos mašinos kilpas atlieka labai kokybiškas nepriklausomai nuo audinių tipų. Dabar Jūs galite rinktis bet kokios rūšies kilpos apsiuvimą pagal pasirinktą audinio rūšį, keisti kilpos plotį bei tankį.
 
 
Didelė ir labai patogi darbo zonos platformą, o  įsigijus papildomai pristatomą staliuką ją galimą dar labiau išdidinti.
 
 
 
Patogus START&STOP funkcijos mygtukas ir LED ryškus ir ekonominis darbo zonos apšvietimas!
G serijos mašinose START&STOP funkcijos mygtukas patogioje vietoje, degantis ryškia žalia spalva tuo atveju, kai prispaudimo pėdelė nuleista ir mašina pasiruošusi darbui arba perspėjančia raudona spalva, kai mašinos pėdelė pakelta (tuo pačiu įjungta apsauga prieš atsitiktinį mašinos paleidimą). START&STOP mygtuko padėtis yra netoli didžiojo piršto siuvimo metu prilaikant audinį rankomis, todėl nereikia atitraukti akių nuo siūnamo gaminio ir juo naudotis labai patogu.
Daugiau Jums nebereikės gilintis į tai, kur gauti perdegusią apšvietimo lemputę siuvimo mašinai, kadangi G serijos siuvimo mašinose įdiegta LED naujos technologijos darbo zonos apšvietimo lempučių sistema, kurios neperdega, nepaprastai ryškiai ir gerai apšviečia darbo zoną tuo pačiu praktiškai nenaudodama elektros energijos.
 
 
 
Automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas!
G serijos mašinose siūlo verti į adatą Jums nebereikės, kadangi tai padarys automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas.
 
 
Standartinė komplektacija:
 
*kilpų apsiuvimo pėdelė automatinė (E)
*siuvinėjimo pėdelė skaidri (I) 
*Overlokinė pėdelė (C)
*standartinė pėdelė (A)
*atsuktvas formos T
*adatų rinkinys
*špulytės 3vnt.+ 1vnt mašinoje
*ardiklis-šluotelė
*špūlės laikiklis mažas
*špulės laikiklis vidutinis
*špulytės laikiklis didelis 
*kietas apsauginis dėklas
*naudojimos instrukcija
*maitinimo laidas
*greičio pamina
*DVD INSTRUKCIJA
 
*papildomas pristatomas staliukas  šiems modeliams įsigyjamas papildomai - kaina 65€

Techninės charakteristikos

 

 • Operacijų skaičius-180 įskaitant raidyną ir monogramų siuvinėjimą

 • didelis LCD ekranas su LED pašvietimu
 • paprastas ir greitas operacijų parinkimas
 • aukštos kokybės kilpų apsiuvimas palyginamas su pramoninių siuvimo mašinų
 • 8-nių rūšių kilpų apsiuvimas
 • automatinis siūlų įvėrimo mechanizmas
 • automatinis siūlų nukirpimas baigus operaciją (mygtuko paspaudimu arba pasirenkant auto nukirpimą po operacijos)
 • didelis siuvimo greitis iki 900 dyg/min
 • paslanki prispaudimo pėdelės sistema storų audinių siuvimui
 • audinio transportavimo dantukų judėjimo stačiu kampu sistema (pramoninių siuvimo mašinų technologija)
 • automatinė adatos pozicionavimo sistema
 • automatinis siūlų priviniojimas į špulytę
 • LED diodinis darbo zonos apšvietimas
 • siūlės plotis iki 7mm
 • siūlės ilgis iki 5mm
 • tylus darbas
 • antivibracijos sistema
 • siūlų nupjovimo peiliukai
Papildoma informacija

 

info@siuvimomasina.lt     Tel: +37068585915

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: