JUKI HZL-F400

JUKI HZL-F400

Gamintojas: JUKI
Prekės kodas: HZL-F400
Būklė: Sandėlyje
869.00€ Mokesčiai: 869.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

JUKI HZL-F400 atlieka 157 įvairiausias operacijas, tarpe kurių neįtikėtinos kokybės 16 rūšių kilpų apsiuvimas.

JUKI korporacija - pasaulinis lyderis pramoninių siuvimo mašinų gamyboje dabar naujausias technologijas diegia ir į Jūsų namus su naująją F siuvimo mašinų serija, kuri nustebins Jus savo funkcionalumu ir patikimumu. Bet kuri profesionali siūvėja bus maloniai nustebinta šių mašinų galimybėmis. Su šiomis mašinomis bet kokie atliekami darbai nesiskirs nuo pramoninių būdu siūnamų gaminių. Naudokitės namuose, mažose siuvyklose ar rūbų taisyklose daugiamete JUKI kompanijos patirtimi bei technologijomis ir išplėskite savo siuvimo galimybes su nerealia F serija, kuri iš karto tik pabandžius siūti nebeleis abejoti, kokią siuvimo mašiną Jums pasirinkti.

 Bet kokios rūšies audinių siuvimas nuo pačių ploniausių iki storų ir sunkių audinių!

Jokio plonų audinių traukimo, kad ir labai ploną šilką siūtumėte. Jokių problemų siūnant sudėtingiausius trikotažinius gaminius. Storų džinsinių ar paltinių audinių siuvimas, kad ir kiek sluosknių reikėtų prasiūti. Reikia sutvarkyti odinę rankinę-ne problema taip pat.

 

Automatinis siūlų privyniojimas į špūlytę!

Uždėjus špulytę ant vyniojimo mechanizmo ir stumtelėjus svirtį mašina automatiškai pradeda vyniotį siųlą, o pilnai privyniojusi automatiškai sustabdo šį procesą. Daugiau nebereikią spausti greičio paminos ar atleidinėti veleno disko tam, kad atlikti šią operaciją.

Tiesioginis audinių prastūmimas-pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija!

Kad atlikti grąžų siuvimą ir nepriekaištingą audinio padavimą, JUKI kompanija panaudojo tiesioginio audinio prastūmimo technologiją, kuri yra naudojama tiesiasiūlėse pramoninėse siuvimo mašinose. Įprastas audinio prastūmimas visose buitinėse siuvimo mašinose vyksta transportavimo dantukams judant elipse, tuo tarpu šiuo atveju F serijos mašinose-transportavimo dantukai juda stačiu kampu. Toks audinio prastūmimo budas leidžia išvengti audinio sutraukimo arba slidžių audinių prasilenkimo. Ši audinio prastūmimo sistema leidžią išgauti nepriekaištingą dygsnio kokybę siūnant daugumą lengvų ir plonų, o taip pat ir sunkių bei storų audinių.

Tiesioginis operacijų parinkimas!

Šios serijos mašinos aprūpintos labai paprastu operacijų pasirinkimo meniu. Norint išsirinkti norimą operaciją Jums tereikia paspausti mygtukus esančius mašinos priekinėje dalyje. Taip pat, kad dar lengviau būtu tai atlikti, mašinoje ant atverčiamo dangtelio labai aiškiai išdėstyta schema, kuri paprastai ir aiškiai leis naudotis visais šios mašinos privalumais net neatsiverčiant jos instrukcijos

Greičio pamina su tiesioginio siūlo nukirpimo funkcija ( tik pas JUKI ) - pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija!

F serijos siuvimo mašinos, kaip ir pramoninės sudėtingos siuvimo mašinos atlie automatinį apatinį ir viršutinį siūlų nukirpimą baigus siūti greičio paminos paspaudimu į priešingą pusę. Tokiu būdu Jums nebereikės gilintis į likusį per ilgą siūlo galą, kurį po siuvimo reikią nukirpti papildomai žirklėmis ir dėl to sugaištama papildomai daug laiko, per kurį galima atlikti daugybe kitų darbų. Be to automatiškai atlikus nukirpimą nebereikia traukiant siūlą tempti ir audinio, ko pasekoje būna taip, kad sutraukiama audinio susiūvimo siūlė.

Siūlų nukirpimo funkcija taip pat gali būti atliekama nuspaudus siūlų nukirpimo mygtuką po operacijos atlikimo, kuris randasi ant mašinos korpuso šalia START&STOP mygtuko (naudojama pagrinde tada, kai siūnant nenaudojama greičio pamina) arba tiesiog pasirenkant automatinę siūlo nukirpimo funkcija baigiant siūti, kuomet siūlai nukerpami automatiškai.

Patobulintas audinio perstūmimo mechanizmas!

F serijos mašinose patobulintas audinio prastūmimo mechanizmas-plieniniai audinio transportavimo dantukai bei sustiprinta pėdelės tvirtinimo sistema. Sudėtingiausi siuvimo darbai tokie, kaip perėjimai nuo plonų į storas vietas siūnant džinsą ar paltines medžiagas bus atliekami paprastai ir lengvai. Siūlės dygsnis nesutankinamas bei neprašokamas storoje vietoje.

16-kos rūšių sagų kilpų apsiuvimas nenusileidžiantis atlikimo kokybę specializuotoms ir brangioms pramoninėms mašinoms!

Specialios, patentuotos ir niekada nenaudotos buitinėse siuvimo mašinose technologijos dėka, specialaus sensorinio daviklio pagalba F serijos mašinos kilpas atlieka labai kokybiškas nepriklausomai nuo audinių tipų. Dabar Jūs galite rinktis bet kokios rūšies kilpos apsiuvimą pagal pasirinktą audinio rūšį, keisti kilpos plotį bei tankį, rinktis dvigubą ar net trigubą kilpos apsiuvimą vienos operacijos metu (tik JUKI F serijos siuvimo mašinose).

 Didelė ir labai patogi darbo zonos platformą, o F600 modelyje dar labiau išdidinta pristatomo staliuko pagalba, kuris įeina į standartinę komplektaciją.

LED ryškus ir ekonominis darbo zonos apšvietimas!

Daugiau Jums nebereikės gilintis į tai, kur gauti perdegusią apšvietimo lemputę siuvimo mašinai, kadangi F serijos siuvimo mašinose įdiegta LED naujos technologijos darbo zonos apšvietimo lempučių sistema, kurios neperdega, nepaprastai ryškiai ir gerai apšviečia darbo zoną tuo pačiu praktiškai nenaudodama elektros energijos, o F600 modelyje apšvietimo sistema yra išdėstyta net keliose vietose, tuo dar labiau pagerinant darbo komfortą.

 

Papildomas prispaudimo pėdelės pakelėjas kojos kelio pagalba-pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija (F400 ir F600 modeliuose įeina į standartinę komplektaciją)!

Kad būtu dar patogiau dirbti ir nereikėtu pėdelės pakėlimo atlikti ranka, numatyta speciali svirtis, kurios pagalba pakelsite prispaudimo pėdelę stumteldami keliu svirtį ir rankos visada bus laisvos.

Nepaprastai didelis ir patogus START&STOP funkcijos mygtukas!

Kitų gamintojų mašinose START&STOP funkcijos mygtukai nepasiteisino, kadangi jie iki šiol būdavo per maži arba išdėstyti labai nepatogioje vietoje, dėl ko norint juo naudotis reikia atitraukti dėmesį nuo siūnamų gaminių tam, kad jį nuspausti. JUKI numatė ir tai. F serijos mašinose START&STOP funkcijos mygtukas didelis, degantis ryškia žalia spalva tuo atveju , kai prispaudimo pėdelė nuleista ir mašina pasiruošusi darbui arba perspėjančia raudona spalva, kai mašinos pėdelė pakelta (tuo pačiu įjungta apsauga prieš atsitiktinį mašinos paleidimą). START&STOP mygtuko padėtis yra netoli didžiojo piršto siuvimo metu prilaikant audinį rankomis, todėl nereikia atitraukti akių nuo siūnamo gaminio ir juo naudotis labai patogu.

Automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas!

F serijos mašinose siūlo verti į adatą Jums nebereikės, kadangi tai padarys automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas.

Patogus kietas dėklas mašinos saugojimui.
 
Standartinė komplektacija:
*kilpų apsiuvimo pėdelė automatinė (E)
*krašto palenkimo pėdelė (C)
*užtrauktuko įsiuvimo pėdelė (B)
*kilpų apsiuvimo pėdelė (I)
*paslėpto dygsnio pėdelė (D)
*standartinė pėdelė (A)
*atsuktvas formos T
*adatų rinkinys
*špulytės 3vnt.+ 1vnt mašinoje
*ardiklis
*šluotelė
*špūlės laikiklis mažas
*špulės laikiklis vidutinis
*špulytės laikiklis didelis
*špūlė
*kietas apsauginis dėklas
*naudojimos instrukcija
*maitinimo laidas
*greičio pamina JC-001 (atliekanti ir siūlų nukirpimo funkcija)
*kojinė pėdelės pakėlimo svirtis (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*dviguba adatą (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*viršutinis audinio transporteris (N) (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*pėdelė pečvorkui (P) (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*pėdelė kviltingui (Q) (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*papildomas siūlų špūlės laikiklis (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*pėdelė krašto lygiam nusiuvimui (R) (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*pėdelė plokščios siūlės siuvimui (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*atvira permatoma pėdelė siuvinėjimui (O) (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*kviltingo nukreipėjas (tik mašinose F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*pincetas (tik mašinoje F600)
*pristatomas staliukas (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai - kaina 58€)
 

 

Techninės charakteristikos
 • Operacijų skaičius (F300 modelis-105, F400 modelis-157, F600 modelis-225)
 • didelis LCD ekranas 33mm X 66mm
 • paprastas ir greitas operacijų parinkimas
 • aukštos kokybės kilpų apsiuvimas palyginamas su pramoninių siuvimo mašinų
 • 16 rūšių kilpų apsiuvimas
 • automatinis siūlų įvėrimo mechanizmas
 • automatinis siūlų nukirpimas baigus operaciją (paminos atbuliniu paspaudimu, mygtuko paspaudimu arba pasirenkant auto nukirpimą po operacijos)
 • didelis siuvimo greitis iki 900 dug/min
 • paslanki priepaudimo pėdelės sistema storų audinių siuvimui
 • audinio transportavimo dantukų judėjimo stačiu kampu sistema (pramoninių siuvimo mašinų technologija)
 • automatinė adatos pozicionavimo sistema
 • automatinis siūlų priviniojimas į špulytę automatiškai paleidžiant vyniojimą nenaudojant greičio paminos ir automatiškai sustabdant baigus vynioti
 • LED diodinis darbo zonos apšvietimas (F600 serijoje keliose vietose)
 • siūlos plotis iki 7mm
 • siūlės ilgis iki 5mm
 • tylus darbas
 • antivibracijos sistema
 • siūlų nupjovimo peiliukai (3-jose vietose: prie adatų plokštelės, prie siūlų privyniojimo mechanizmo ir prie šoninės mašinos dalies)
 
Papildoma informacija

 

info@siuvimomasina.lt     Tel: +37068585915

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: