JUKI HZL-F300

JUKI HZL-F300

Gamintojas: JUKI
Prekės kodas: HZL-F300
Būklė: Sandėlyje
829.00€ Mokesčiai: 829.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

Stulbinanti pramoninių siuvimo mašinų gamintojos JUKI korporacijos naujiena EXCEED-F serijos profesionalios siuvimo mašinos.

Siuvimo mašina JUKI HZL-F300 atlieka 105 įvairiausias operacijas, tarp kurių neįtikėtinos kokybės 16 rūšių kilpų apsiuvimas.

JUKI korporacija - pasaulinis lyderis pramoninių siuvimo mašinų gamyboje dabar naujausias technologijas siūlo ir Jums su naująją F siuvimo mašinų serija, kuri nustebins Jus savo funkcionalumu ir patikimumu. Bet kuri profesionali siuvėja bus maloniai nustebinta šių mašinų galimybėmis. Su šiomis mašinomis bet kokie atliekami darbai nesiskirs nuo pramoniniu būdu siuvamų gaminių. Naudokitės daugiamete JUKI kompanijos patirtimi bei technologijomis namuose, mažose siuvyklose ar rūbų taisyklose ir išplėskite savo siuvimo galimybes su nerealia F serija, kuri tik pabandžius siūti nebeleis abejoti, kokią siuvimo mašiną pasirinkti.

 Bet kokios rūšies audinių siuvimas nuo pačių ploniausių iki storų ir sunkių audinių!

Jokio plonų audinių traukimo, kad ir labai ploną šilką siūtumėte. Jokių problemų siuvant sudėtingiausius trikotažinius, storus džinsinius ar paltinius audinius. Siuvimas nekels jokių problemų kad ir kiek sluosknių reikėtų prasiūti. Reikia sutvarkyti odinę rankinę? Ne problema!

 

Automatinis siūlų privyniojimas į špūlytę!

Uždėjus špulytę ant vyniojimo mechanizmo ir stumtelėjus svirtį mašina automatiškai pradeda vyniotį siūlą, o pilnai privyniojusi automatiškai sustabdo šį procesą. Daugiau nebereikia spausti greičio paminos ar atleidinėti veleno disko tam, kad atlikti šią operaciją.

Tiesioginis audinių prastumimas - pramoninių siuvimo mašinų technologija!

Kad atlikti gražų siuvimą ir nepriekaištingą audinio padavimą, JUKI kompanija panaudojo tiesioginio audinio prastumimo technologiją, kuri yra naudojama tiesiasiūlėse pramoninėse siuvimo mašinose. Įprastas audinio prastumimas visose buitinėse siuvimo mašinose vyksta transportavimo dantukams judant elipse, tuo tarpu F serijos mašinose - transportavimo dantukai juda stačiu kampu. Toks audinio prastumimo būdas leidžia išvengti audinio sutraukimo arba slidžių audinių prasilenkimo. Ši audinio prastumimo sistema leidžia išgauti nepriekaištingą dygsnio kokybę siuvant daugumą lengvų ir plonų, o taip pat ir sunkių bei storų audinių.

Tiesioginis operacijų parinkimas!

Šios serijos mašinos turi labai paprastą operacijų pasirinkimo meniu. Norint išsirinkti norimą operaciją Jums tereikia paspausti mygtukus esančius mašinos priekinėje dalyje. Taip pat, kad būtų dar lengviau, mašinoje ant atverčiamo dangtelio labai aiškiai išdėstyta schema, kuri paprastai ir aiškiai leis naudotis visais šios mašinos privalumais net neatsiverčiant jos instrukcijos

Greičio pamina su tiesioginio siūlo nukirpimo funkcija ( tik pas JUKI ) - pramoninių siuvimo mašinų technologija!

F serijos siuvimo mašinos, kaip ir pramoninės sudėtingos siuvimo mašinos atlieka automatinį apatinį ir viršutinį siūlų nukirpimą baigus siūti greičio paminos paspaudimu į priešingą pusę. Dėl to Jums nebereikės kreipti dėmesio į likusį per ilgą siūlo galą, kurį po siuvimo reikią nukirpti žirklėmis ir dėl to sugaištama daug laiko, per kurį galima atlikti daugybę kitų darbų. Be to automatiškai atlikus nukirpimą nebereikia traukiant siūlą tempti audinio, dėl ko būna, kad sutraukiama audinio susiuvimo siūlė.

Siūlų nukirpimo funkcija taip pat gali būti atliekama nuspaudus siūlų nukirpimo mygtuką po operacijos atlikimo, kuris randasi ant mašinos korpuso šalia START&STOP mygtuko (naudojama pagrinde tada, kai siuvant nenaudojama greičio pamina) arba tiesiog pasirenkant automatinę siūlo nukirpimo funkcija baigiant siūti, kuomet siūlai nukerpami automatiškai.

Patobulintas audinio perstumimo mechanizmas!

F serijos mašinose patobulintas audinio prastumimo mechanizmas - plieniniai audinio transportavimo dantukai bei sustiprinta pėdelės tvirtinimo sistema. Sudėtingiausi siuvimo darbai tokie, kaip perėjimai nuo plonų į storas vietas siuvant džinsą ar paltines medžiagas bus atliekami paprastai ir lengvai. Siūlės dygsnis nesutankinamas ir neprašokamas storoje vietoje.

16-os rūšių sagų kilpų apsiuvimas atlikimo kokybe nenusileidžiantis specializuotoms ir brangioms pramoninėms mašinoms!

Specialios, patentuotos ir niekada nenaudotos buitinėse siuvimo mašinose technologijos dėka, specialaus sensorinio daviklio pagalba, F serijos mašinos kilpas atlieka labai kokybiškai nepriklausomai nuo audinių tipų. Dabar Jūs galite rinktis bet kokios rūšies kilpos apsiuvimą pagal pasirinktą audinio rūšį, keisti kilpos plotį bei tankį, rinktis dvigubą ar net trigubą kilpos apsiuvimą vienos operacijos metu (tik JUKI F serijos siuvimo mašinose).

 Didelė ir labai patogi darbo zonos platforma, o F600 modelyje dar labiau išdidinta pristatomo staliuko dėka, kuris įeina į standartinę komplektaciją.

Ryškus ir ekonomiškas LED darbo zonos apšvietimas!

Daugiau Jums nebereikės domėtis, kur gauti perdegusią apšvietimo lemputę siuvimo mašinai, kadangi F serijos siuvimo mašinose įdiegta naujos technologijos LED tipo darbo zonos apšvietimo lempučių sistema. Šios lemputės neperdega, nepaprastai ryškiai ir gerai apšviečia darbo zoną tuo pačiu praktiškai nenaudodama elektros energijos, o F600 modelyje apšvietimo sistema yra išdėstyta net keliose vietose, taip dar labiau pagerindama darbo komfortą.

 

Papildomas prispaudimo pėdelės pakelėjas kelio pagalba - pramoninių siuvimo mašinų technologija (F400 ir F600 modeliuose įeina į standartinę komplektaciją) !

Kad būtu dar patogiau dirbti ir nereikėtu pėdelės pakėlimo atlikti ranka, numatyta speciali svirtis, kurios pagalba pakelsite prispaudimo pėdelę stumteldami keliu svirtį ir rankos visada bus laisvos.

Nepaprastai didelis ir patogus START&STOP funkcijos mygtukas!

Kitų gamintojų mašinose START&STOP funkcijos mygtukai nepasiteisino, kadangi jie iki šiol būdavo per maži arba išdėstyti labai nepatogioje vietoje, todėl norint jais naudotis reikėjo atitraukti dėmesį nuo siuvamų gaminių tam, kad juos nuspausti. JUKI numatė ir tai. F serijos mašinose START&STOP funkcijos mygtukas didelis, šviečiantis ryškia žalia spalva tada , kai prispaudimo pėdelė nuleista ir mašina pasiruošusi darbui arba raudona spalva, kai mašinos pėdelė pakelta (tuo pačiu įjungta apsauga prieš atsitiktinį mašinos paleidimą). START&STOP mygtuko padėtis yra netoli didžiojo piršto siuvimo metu prilaikant audinį rankomis, todėl nereikia atitraukti akių nuo siuvamo gaminio ir juo naudotis labai patogu.

Automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas!

F serijos mašinose siūlo verti į adatą Jums nebereikės, kadangi tai padarys automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas.

 

Patogus kietas dėklas mašinos saugojimui.

 
Standartinė komplektacija:
*kilpų apsiuvimo pėdelė automatinė (E)
*krašto palenkimo pėdelė (C)
*užtrauktuko įsiuvimo pėdelė (B)
*kilpų apsiuvimo pėdelė (I)
*paslėpto dygsnio pėdelė (D)
*standartinė pėdelė (A)
*T formos atsuktvas
*adatų rinkinys
*špulytės 3vnt. + 1vnt mašinoje
*ardiklis
*šluotelė
*špūlės laikiklis mažas
*špulės laikiklis vidutinis
*špulytės laikiklis didelis
*špūlė
*kietas apsauginis dėklas
*naudojimosi instrukcija
*maitinimo laidas
*greičio pamina JC-001 (atliekanti ir siūlų nukirpimo funkciją)
*kojinė pėdelės pakėlimo svirtis (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*dviguba adatą (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*viršutinis audinio transporteris (N) (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*pėdelė pečvorkui (P) (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*pėdelė kviltingui (Q) (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*papildomas siūlų špūlės laikiklis (tik mašinose F400 ir F600) (F300 įsigyjama papildomai)
*pėdelė krašto lygiam nusiuvimui (R) (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*pėdelė plokščios siūlės siuvimui (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*atvira permatoma pėdelė siuvinėjimui (O) (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*kviltingo nukreipėjas (tik mašinose F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai)
*pincetas (tik mašinoje F600)
*pristatomas staliukas (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai - kaina 58€)
 

 

Techninės charakteristikos
 • Operacijų skaičius (F300 modelis - 105, F400 modelis - 157, F600 modelis - 225)
 • didelis LCD ekranas 33mm X 66mm
 • paprastas ir greitas operacijų parinkimas
 • aukštos kokybės kilpų apsiuvimas prilyginamas pramoninių siuvimo mašinų kilpoms
 • 16 rūšių kilpų apsiuvimas
 • automatinis siūlų įvėrimo mechanizmas
 • automatinis siūlų nukirpimas baigus operaciją (paminos atbuliniu paspaudimu, mygtuko paspaudimu arba pasirenkant auto nukirpimą po operacijos)
 • didelis siuvimo greitis iki 900 dug/min
 • paslanki prispaudimo pėdelės sistema storų audinių siuvimui
 • audinio transportavimo dantukų judėjimo stačiu kampu sistema (pramoninių siuvimo mašinų technologija)
 • automatinė adatos pozicionavimo sistema
 • automatinis siūlų priviniojimas į špulytę automatiškai paleidžiant vyniojimą nenaudojant greičio paminos ir automatiškai sustabdant baigus vynioti
 • LED diodinis darbo zonos apšvietimas (F600 serijoje keliose vietose)
 • siūlės plotis iki 7mm
 • siūlės ilgis iki 5mm
 • tylus darbas
 • antivibracijos sistema
 • siūlų nupjovimo peiliukai (3-ose vietose: prie adatų plokštelės, prie siūlų privyniojimo mechanizmo ir prie šoninės mašinos dalies)
Papildoma informacija

 

 

info@siuvimomasina.lt     Tel: +37068585915

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: