JUKI HZL-DX3

JUKI HZL-DX3

Gamintojas: JUKI
Prekės kodas: HZL-DX3
Būklė: Sandėlyje
899.00€ Mokesčiai: 899.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

JUKI HZL-DX serija tai naujausios kartos pačios aukščiausios klasės profesionalios siuvimo mašinos.

Siuvimo mašina JUKI HZL-DX3 atlieka 155 įvairiausias operacijas, tarp kurių neįtikėtinos kokybės 16 rūšių kilpų apsiuvimas.

JUKI korporacija - pasaulinis lyderė pramoninių siuvimo mašinų gamyboje dabar naujausias technologijas diegia ir į Jūsų namus su naująją DX siuvimo mašinų serija, kuri nustebins Jus savo funkcionalumu ir patikimumu. Bet kuri profesionali siuvėja bus maloniai nustebinta šių mašinų galimybių. Su šiomis mašinomis bet kokie atliekami darbai nesiskirs nuo pramoniniu būdu siuvamų gaminių. Naudokitės namuose, mažose siuvyklose ar rūbų taisyklose daugiamete JUKI kompanijos patirtimi bei technologijomis ir išplėskite savo siuvimo galimybes su nerealia DX serija, kuri vos pabandžius siūti nebeleis dvejoti, kokią siuvimo mašiną Jums pasirinkti.

Išskirtinė DX serijos siuvimo mašinų savybė - speciali adatų plokštelės konstrukcija, kuri uždaro adatų plokštelėje esanti didelį tarpą siuvant tiesias siūles.

Taip mašina labai greitai paverčiama į tiesiasiūlę pusiau pramoninę siuvimo mašiną, kurios pagalba siūsite ploniausius ir storiausius audinius be jokio vargo. 

 Bet kokios rūšies audinių siuvimas nuo pačių ploniausių iki storų ir sunkių audinių!

Jokio plonų audinių traukimo, kad ir labai ploną šilką siūtumėte. Jokių problemų siuvant sudėtingiausius trikotažinius gaminius, storus džinsinius ar paltinius audinius, kad ir kiek sluosknių reikėtų prasiūti. Reikia sutvarkyti odinę rankinę? Ne problema!

Pabaigus siūti tereikės paspausti mygtuką pažymėtą žirklučių simboliu ir siūlai bus nukirpti automatiškai.

 

Automatinis siūlų privyniojimas į špūlytę!

Uždėjus špulytę ant vyniojimo mechanizmo ir stumtelėjus svirtį mašina automatiškai pradeda vyniotį siūlą, o pilnai privyniojusi automatiškai sustabdo šį procesą. Daugiau nebereikia spausti greičio paminos ar atleidinėti veleno disko norint atlikti šią operaciją.

Apatinių siūlų paruošimas darbui taip pat labai paprastas. Siūlų verti nereikia, tiesiog nukreipkite juos specialiu takeliu ir po to nupjaukite peiliuku, kuris integruotas adatų plokštelėje.

Tiesioginis audinių prastumimas - pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija!

Kad atlikti gražų siuvimą ir nepriekaištingą audinio padavimą, JUKI kompanija panaudojo tiesioginio audinio prastumimo technologiją, kuri yra naudojama tiesiasiūlėse pramoninėse siuvimo mašinose. Įprastas audinio prastumimas visose buitinėse siuvimo mašinose vyksta transportavimo dantukams judant elipse, tuo tarpu DX serijos mašinose - transportavimo dantukai juda stačiu kampu. Toks audinio prastumimo būdas leidžia išvengti audinio sutraukimo arba slidžių audinių prasilenkimo. Ši audinio prastumimo sistema leidžia išgauti nepriekaištingą dygsnio kokybę siuvant daugumą lengvų ir plonų, o taip pat ir sunkių bei storų audinių.

 

Tiesioginis operacijų parinkimas!

Šios serijos mašinos aprūpintos labai paprastu operacijų pasirinkimo meniu. Norint išsirinkti norimą operaciją Jums tereikia paspausti mygtukus esančius mašinos priekinėje dalyje. Taip pat, kad būtų dar lengviau, mašinoje ant atverčiamo dangtelio labai aiškiai išdėstyta schema, kuri paprastai ir aiškiai leis naudotis visais šios mašinos privalumais net neatsiverčiant jos instrukcijos.

 

Greičio pamina su tiesiogine siūlo nukirpimo funkcija - pramoninių siuvimo mašinų technologija!

DX serijos siuvimo mašinos, kaip ir pramoninės sudėtingos siuvimo mašinos atlieka automatinį apatinį ir viršutinį siūlų nukirpimą baigus siūti greičio paminos paspaudimu į priešingą pusę. Tokiu būdu Jums nebereikės kreipti dėmesio į likusį per ilgą siūlo galą, kurį po siuvimo reikia nukirpti žirklėmis, dėl ko sugaištama daug laiko, per kurį galima atlikti daugybę kitų darbų. Be to automatiškai atlikus nukirpimą nebereikia traukiant siūlą tempti audinio, dėl ko dažnai būna taip, kad sutraukiama audinio susiuvimo siūlė.

Siūlų nukirpimo funkcija taip pat gali būti atliekama nuspaudus siūlų nukirpimo mygtuką po operacijos atlikimo, kuris randasi ant mašinos korpuso šalia START&STOP mygtuko (naudojama pagrinde tada, kai siuvant nenaudojama greičio pamina) arba tiesiog pasirenkant automatinę siūlo nukirpimo funkcija baigiant siūti, kuomet siūlai nukerpami automatiškai.

 

Patobulintas audinio perstūmimo mechanizmas!

DX serijos mašinose patobulintas audinio prastūmimo mechanizmas - plieniniai audinio transportavimo dantukai bei sustiprinta pėdelės tvirtinimo sistema. Sudėtingiausi siuvimo darbai tokie, kaip perėjimai nuo plonų į storas vietas siuvant džinsą ar paltines medžiagas, bus atliekami paprastai ir lengvai. Siūlės dygsnis nesutankinamas ir neprašokamas storoje vietoje.

 

16-os rūšių sagų kilpų apsiuvimas nenusileidžiantis atlikimo kokybe specializuotoms ir brangioms pramoninėms mašinoms!

Specialios, patentuotos ir niekada nenaudotos buitinėse siuvimo mašinose technologijos dėka, specialaus sensorinio daviklio pagalba DX serijos mašinos kilpas atlieka labai kokybiškai nepriklausomai nuo audinio tipo. Dabar Jūs galite rinktis bet kokios rūšies kilpos apsiuvimą pagal pasirinktą audinio rūšį, keisti kilpos plotį bei tankį, rinktis dvigubą ar net trigubą kilpos apsiuvimą vienos operacijos metu.

 

Didelė ir labai patogi darbo zonos platforma, kurią galima dar labiau išdidinti pristatomo staliuko pagalba.

DX5 siuvimo mašinos staliukas neįeina į standartinę komplektaciją.

 

 

Platus pėdelės prispaudimo diapazonas bei ryškus ekonomiškas LED darbo zonos apšvietimas!

DX serijos mašinos turi integruotą kelių pakopų pėdelės prispaudimo reguliavimo sistemą. Šios sistemos dėka bet kokių audinių siuvimas taps paprastu ir patogiu, ir nesukels jokių papildomų rūpesčių.

Taip pat Jums daugiau niekada nebereikės domėtis kur gauti naują apšvietimo lemputę siuvimo mašinai kai perdegs senoji, kadangi DX serijos siuvimo mašinose įdiegta naujos kartos LED darbo zonos apšvietimo lempučių sistema. Jos neperdega, nepaprastai ryškiai ir gerai apšviečia darbo zoną tuo pačiu praktiškai nenaudodamos elektros energijos. Šiose mašinose apšvietimo sistema yra išdėstyta net keliose vietose, tokiu būdu dar labiau pagerinant darbo komfortą.

Papildomas prispaudimo pėdelės pakelėjas kelio pagalba - pramoninių siuvimo mašinų technologija !

Kad būtu dar patogiau dirbti ir nereikėtu pėdelės pakėlimo atlikti ranka, numatyta speciali svirtis, kurios pagalba pakelsite prispaudimo pėdelę stumteldami keliu svirtį. Rankos visada bus laisvos.

 

Nepaprastai didelis ir patogus START&STOP funkcijos mygtukas!

Kitų gamintojų mašinose START&STOP funkcijos mygtukai nepasiteisino, kadangi jie iki šiol būdavo per maži arba išdėstyti labai nepatogioje vietoje, todėl norint jais naudotis reikiėdavo atitraukti dėmesį nuo siuvamų gaminių tam, kad juos nuspausti. JUKI numatė ir tai. DX serijos mašinose START&STOP funkcijos mygtukas didelis, šviečiantis ryškia žalia spalva tada, kai prispaudimo pėdelė nuleista ir mašina pasiruošusi darbui arba raudona spalva, kai mašinos pėdelė pakelta (tuo pačiu įjungta apsauga prieš atsitiktinį mašinos paleidimą). START&STOP mygtukas yra netoli didžiojo piršto siuvimo metu prilaikant audinį rankomis, todėl nereikia atitraukti akių nuo siuvamo gaminio ir juo naudotis labai patogu.

 

Automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas!

DX serijos mašinose siūlo verti į adatą Jums nebereikės, kadangi tai padarys automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas.

 

DX serijos mašinose papildomai numatytas siūlų stovas didelio dydžio pramoninėms siūlų špūlėms pastatyti.

Šis stovas užsakomas papildomai.

 
DX serijos mašinose komplektuojamas patogus kietas dėklas siuvimo mašinos saugojimui.
 
 
 
Techninės charakteristikos
 • Operacijų skaičius 155
 • speciali adatos plokštelės sistema uždaranti adatos ertmę plonų audinių siuvimui tiesia siūle
 • maksimalus siuvimo greitis iki 900 dyg/min
 • didelis LCD ekranas 33mm X 66mm
 • paprastas ir greitas operacijų parinkimas
 • aukštos kokybės kilpų apsiuvimas prilyginamas pramoninių siuvimo mašinų atliktoms kilpoms
 • 16 rūšių kilpų apsiuvimas
 • 3-jų rūšių alfabetas
 • automatinis siūlų įvėrimo mechanizmas
 • automatinis siūlų nukirpimas baigus operaciją (paminos atbuliniu paspaudimu, mygtuko paspaudimu arba pasirenkant auto nukirpimą po operacijos)
 • paslanki prispaudimo pėdelės sistema storų audinių siuvimui
 • audinio transportavimo dantukų judėjimo stačiu kampu sistema (pramoninių siuvimo mašinų technologija)
 • automatinė adatos pozicionavimo sistema
 • automatinis siūlų privyniojimas į špulytę automatiškai paleidžiant vyniojimą nenaudojant greičio paminos ir automatiškai sustabdant baigus vynioti
 • LED diodinis darbo zonos apšvietimas
 • siūlos plotis iki 7mm
 • siūlės ilgis iki 5mm
 • tylus darbas
 • antivibracijos sistema
 • siūlų nupjovimo peiliukai (3-ose vietose: prie adatų plokštelės, prie siūlų privyniojimo mechanizmo ir prie šoninės mašinos dalies)
 • mašinos svoris 10,3kg
Papildoma informacija

 

info@siuvimomasina.lt     Tel: +37068585915

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: