ELNA eXcellence 680+

ELNA eXcellence 680+

Gamintojas: ELNA
Prekės kodas: eXcellence 680+
Būklė: Sandėlyje
999.00€ Mokesčiai: 999.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

ELNA eXcellence 680+ profesionali siuvimo mašina už prieinamą kainą. Nepaprastai kokybiškos siūlės kurių maksimalus plotis gali būti net iki 9mm ir kurias atminties funkcijos pagalba galima kombinuoti bei apsukti veidrodinio metodo pasukimu, suteikia galimybę visiškai naujų siūlių kūrimui, kurios pasižymės išskirtinumu ir suteiks Jūsų rūbams individualumo.

 Speciali graduota adatų plokštelė padės labai tiksliai siūti siūles. Reikalui esant adatų plokštelė gali būti pakeista į specialiai tiesių siūlių siuvimui skirtą plokštelę, kurioje kaip ir pramoninėse mašinose yra tik adatai skirta apvali skylutė tam, kad siuvant plonus audinius tokius kaip šilkas, trikotažas siūlė būtu nepriekaištingai graži ir lygi. Septynių audinį transportuojančių dantukų sistema leis siūti pačius sudėtingiausius audinius, kurių kokybiškai nesiuva jokios kitos siuvimo mašinos. Mašinos komplektacijoje rasite ir specialios konstrukcijos sagų kilpų siuvimui skirtą pėdelę su stabilizatoriumi. Siuvant sagų kilpas su tokia prispaudimo pėdelės sistema, kilpos bus atliekamos idealiai gražios, nesvarbu kokios rūšies audinį siūsite.

Dar viena išskirtinė šios unikalios siuvimo mašinos funkcija tai specialus papildomas viršutinis audinio transporteris. Siuvant sudėtingus labai plonus ar labai storus audinius šio transporterio pagalba jie bus stumiami tolygiai, niekada "neprasilenks", o "lipant" ant kelių sluosknių audinių vietų audinys bus prastumiamas tolygiai be jokio dygsnio sutankinimo sustorėjimo vietose.  Mašinoje komplektuojamas ir papildomos darbo zonos išplėtimui skirtas pristatomas staliukas tam, kad būtų daug patogiau siūti didelių gabaritų audinius tokius, kaip užuolaidos, patalynė, vestuvinės suknelės, antklodės, paltukai ir t.t.

Taip pat šioje mašinoje rasite ir kojinę pėdelės pakėlimo sistemą įjungiamą specialios, pramoninio tipo siuvimo mašinose naudojamos svirties pagalba. Naudojant kojinį pakėlimą Jūsų rankos visda bus laisvos ir siuvimas bus daug patogesnis ir komfortiškesnis. O kad būtų dar patogiau baigus siūti net nereikės naudoti žirklučių tam, kad nukirpti siūlus. Mašina juos nukirps pati prie pat audinio blogojoje pusėje specialios automatinės siūlų nukirpimo sistemos pagalba, kuri taip pat naudojama tik profesionaliose pramonės mašinose.

ELNA eXcellence 680 – tai bet kurios siuvėjos svajonė. Ši mašina padės Jums realizuoti bet kokį Jūs projektą, kad ir koks sudėtingas jis būtų.

Brošiūra   Elna priedų katalogas

 

Kompiuterinė siuvimo mašina ELNA eXcellence 680 turi sensorinę LCD valdymo panelę kurios pagalba parenkamos operacijos bei kitos funkcijos

 

LCD ekranas parodo Jūsų pasirinktą operacijos numerį, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei rekomenduojamą pasirinktos siūlės siuvimui skirtą prispaudimo pėdelę.

Tiesiog pažvelgiate į ekraną ir absoliučiai viskas aišku.

 

ELNA eXcellence 680 atlieka net 482 siuvimo operacijas, įskaitant ir alfabetą. Visų siūlių ir raidžių plotis gali būti atliktas iki 9mm. Visas siuvimo mašinos atliekamas operacijas rasite čia pat - tereikia atversti mašinos viršutinėje dalyje esančią plokštę ant kurios labai aiškiai nurodytos visos funkcijos.

 

Mašinos darbo zona labai išdidinta. 210mm iš dešinės nuo centrinės adatos padėties ir 120mm iškairės. Taip Jūs nejausite jokio diskomforto siuvant didelių gabaritų gaminius.

 

O kad būtų dar patogiau, galite panaudoti ir pristatomą staliuką, kuris dar labiau išplės darbo zoną. Pristatomas staliukas įeina į mašinos standartinę komplektaciją ir jo papildomai pirkti nereikia.

Adatų plokštelė turi kreipiančiąsias pagalbines linijas sugraduotas centimetrais ir coliais, kurie padeda siūti pasirinkus tam tikrus atstumus. Į standartinę mašinos komplektaciją įeina dvi adatų plokštelės. Viena skirta dekoratyvinų siūlių siuvimui ir zig zag tipo funkcijų atlikimui, o kita skirta išskirtinai tik tiesioms siūlėms. Adatų plokštelė pakeičiama labai greitai specialios patentuotos sistemos pagalba. Jokių varžtų atsukinėti ir prisukinėti nereikia, nes nuspaudus svirtelę adatų plokštelė tiesiog atšoka nuo mašinos korpuso.

 

 

Kad galėtumėte patogiai abejomis rankomis prilaikyti siuvamus audinius naudokitės patogia, keliu pakeliama, prispaudimo pėdelės sistema. Vieną kartą išbandę šią sistemą daugiau tikrai nenorėsite sėstis prie kitos siuvimo mašinos. 

 

Tam, kad siūlės būtų lygios ir subalansuotos, specialios sistemos pagalba galima mašinoje reguliuoti audinių transportavimo intensyvumą.

Mašinoje įdiegta unikali sistema pagreitinanti bet kokių darbų atlikimą net keliolika kartų:

Automatinė siūlo nukirpimo sistema.

Adatos pozicionavimo sistema - daugiau nebereikės sukinėti mašinos veleno tam, kad pataisyti adatos padėtį, nes mašina adatą visada sustabdys viršuje arba įsmigusi į audinį - taip kaip Jūs pasirinksite.

  

 
 
 
 

Integruota siūlės įtvirčio sistema - nuspaudus mygtuką mašina grįš atgal keletą dygsnių užtvirtindama siūlę, kad ji neiširtų.

Papildomo greičio nustatymo svirtimi labai paprastai nustatysite tokį siuvimo greitį koks Jums bus reikalingas siuvant vienokius ar kitokius audinius.

 

 

 

Žinoma turint tokią siuvimo mašiną siūlo verti į adatą tikrai nereikės - tai labai greitai ir be jokių pastangų padarys siūlo įvėrimo sistema. 

 

START&STOP sistema suteiks galimybę siūti nenaudojant greičio paminos. Viskas taip patogu, kad net sunku patikėti, kad kažkada buvo įmanoma siūti su kitokiomis mašinomis.

 

Reikia apsiūti rankovę, o gal siaurą vaikišką rūbą ir Jums atrodo, kad šis darbas sudėtingas? Nieko panašaus  - tiesiog nuimkite rankovės platformą ir mėgaukitės siuvimo malonumu

 

Mašinoje integruota ir transportavimo dantukų nuleidimo sistema kviltingo atlikimui ar sagų siuvimui.

 

ELNA eXcellence 680 turi lizdą specialios papildomos paminos pajungimui, kuri atlieka automatinio siūlo nukirpimo funkciją paspaudus paminą, o ne mygtuką, kuris integruotas mašinos priekinėje dalyje. Tokią paminą galima užsisakyti papildomai ir ji į mašinos kompletaciją neįeina.

 

Labai gausi standartinė pėdelių ir priedų komplektacija suteiks Jums galimybę atlikti bet kokius darbus labai greitai ir kokybiškai, o specialios konstrukcijos sagų kilpų apsiuvimo pėdelė padės padaryti sagų kilputes nepriekaištingai gražias ir kokybiškas.

 

Visi aksesuarai savo vietose:

tik ELNA mašinose rasite ekskliuzyvinį skyrių pėdelių laikymui. Visos pėdelės turi specialią vietą saugojimui. Jų nebereikės ieškoti nežinia kur, nes jas rasite tvarkingai sudėtas savo skyreliuose kurie sumontuoti mašinos korpuse

 
 
bei mašinos nuimamoje platformos dalyje.

 

ELNA eXcellence 680 turi net 7-ių dantukų audinio transportavimo sistemą bei 7 padėčių pėdelės prispaudimo sistemą. Nerasite tokių audinių, kurių ši mašina nesiūtų.

Siūlų prisukimo į špulytę sistema turi net 5-ių specialių peiliukų sistemą prisuktam siūlui nupjauti.

 

  

 

Į standaratinę ELNA eXcellence 680 komplektaciją įeina visiškai naujos konstrukcijos siūlų špulytės, kurios padės daug greičiau privynioti siūlus į špulytę. Tai standartinės špulytės su papildomai viršuje įmontuotu mėlynu dangteliu tarp kurio įvedamas siūlas. Po to špulytė pastatoma ant vyniotuvo ir siūlai prisukami į špulytę. Visos špulytės saugojamos specialioje firminėje ELNA dėžutėje.

ELNA eXcellence 680 mašinos saugojimui taip pat skirtas išskirtinis, labai patogus ELNA dizaino dėklas, kuris turi papildomus skyrius ir paminos saugojimui ir instrukcijų laikymui.

Tiesiog apie viską pagalvota!!!

 

Šiai siuvimo mašinai galima papildomai įsigyti ir specialų labai patogų stalą, kuris pasižymi išskirtine ergonomiška konstrukcija, bei suteikia labai didelį komfortą siuvimo metu, bei specialų papildomą 5-ių arba 2-ių didelių siūlų ričių laikiklį, kuris tvirtinamas prie mašinos.

 

Išskirtinės ELNA eXcellence 680 savybės:
482 siuvimo operacijos
darbinės siūlės
overlokinės siūlės
trikotažinės siūlės
dekoratyvinės siūlės
4-ių rūšių - alfabetas 
pilnai automatinė sagų kilpų apsiuvimo sistema – 10 rūšių ir 1 su akute
dygsnio ilgio reguliavimas nui 0 iki 5 mm
dygsnio pločio reguliavimas nuo 0 iki 9mm
siuvimo greitis:
naudojant paminą iki 1000 dyg./min.
naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg./min.
siuvant siūles 9 mm pločio iki 600 dyg./min.
integruota atmintis
padidinto adatos pradūrimo sistema
horizontali šaudyklės sistema
didelis sensorinis LCD ekranas su pašvietimu
atverčiama informacinė lentelė su operacijomis
automatinis siūlo nukirpimas
automatinis adatos pozicionavimas
automatinis siūlės užtvirtinimas
atbulinės eigos mygtukas
START&STOP funkcija
siuvimo greičio reguliatorius
7-ių dantukų audinio transportavimo sistema
viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius
automatinio siūlo nukirpimo funkcijos baigus siūti programavimas 
speciali audinio patempimo siuvant sistema  
veidrodinė siūlių apvertimo sistema
dvigubos adatos siuvimo sistema
blokavimo sistema
greita adatų plokštelės keitimo sistema
greita pėdelių keitimo sistema
papildoma pėdelės pakėlimo sistema
4-i siūlo nukirpimo peiliai
siūlo įvėrimo į datą sistema
padidinta darbo zona – 210 х 120 mm
nuimama alkūnės platforma
ekskliuzyvinis ELNA skyrius pėdelių laikymui
6-ių LED diodų darbo zonos apšvietimo sistema
siūlių balanso reguliavimas
&a
Techninės charakteristikos
Techninės charakteristikos:
mašinos išmatavimai – 475 x 316 x 223 mm
mašinos svoris – 13,1 kg
mašinos svoris pakuotėje – 15,2 kg
 
Standartinė komplektacija:
standartinė pėdelė A
užtrauktuko įsiuvimo pėdelė Е
automatinės sagų kilpos apsiuvimo pėdelė R
sagų kilpos apsiuvimo pėdelės stabilizatorius R
overlokinė krašto apmėtymo pėdelė M
paslėpto dygsnio pėdelė G
pėdelė peltakiui nuo krašto (0,6mm) O
permatoma siuvinėjimo pėdelės F
permatoma siuvinėji pėdelė atvira F2
krašto palenkimo pėdelė D
sagų prisiuvimo pėdelė
pėdelė laisvam siuvinėjimui - kviltingui 2vnt.
viršutinis audinio transportavimo įrenginys
papildomas siūlų špūlės stovelis
Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: