BABY LOCK BLE1EX Enspire

BABY LOCK BLE1EX Enspire

Gamintojas: BABY LOCK
Prekės kodas: Enspire BLE1EX
Būklė: Sandėlyje
799.00€ Mokesčiai: 799.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

      

     

Esate profesionalus siuvėjas? O gal overlokas reikalingas nes tiesiog mėgstate siūti ir siuvimas Jums yra malonus užsiėmimas, o gal hobis? Bet kokiu atveju BABY LOCK Enspire BLE1EX Jus nustebins nepaprastai gražiomis siūlėmis ir tobula mašinos konstrukcija. Tai vienas geriausių overlokų, kuris siuvą taip gražiai ir kokybiškai bet kokios rūšies audinius, kad nustebins bet kurį profesionalų siuvėją. Nėra audinių, kurie būtu sudėtingi šiai mašinai. Bet koks Jūsų siuvimo projektas bus atliktas idealiai ir be priekaištų. Jums tereikia tik išbandyti šią mašiną ir pažadame, kad Jūs ją “įsimylėsite” visa to žodžio prasme, nes ji sukurta tobulai. 
 
 

Šių siuvimo mašinų privalumai 


Nuo šiol siūlų vėrimas į overloko kilpiklius ir adatas bus ne sudėtingas darbas, o smagi atrakcija.

Aukščiausios kokybės plieno vamzdelių kilpikliai-dar niekada nebuvo taip paprasta įverti siūlus, nes juos mašina įsiveria pati. Kilpikliai pagaminti iš tvirto plieno vamzdelių, kurie apart unikalios siūlų suvėrimo sistemos pasižymi dar ir nepaprastu tvirtumu.

Siūlus veriant į adatas taip pat tikrai nevargsite. Tai atliekama labai greitai ir paprastai [Eclipse-Threading] tikslaus siūlų įvėrimo į adatas mechanizmo pagalba, kuris beje kaip ir kiti Baby Lock mašinų išradimai turi pasaulinį patentą.

 

Patentuota nauja siūlų įtempimo sistema Micromatic “Twin Cam” Tension System™-siūlų įtempimas reguliuojamas specialiais reguliatoriais, kurių pagalba labai lengvai nustatomas siūlų įtempimas siuvant bet kokius audinius. Micromatic reguliatoriai patys “jaučią”, kokiu intensyvumu optimaliausiai reikia įtempti bet kurį iš keturių siūlų, bet jei Jums norisi pareguliuoti papildomai vieno ar kito siūlo įtempimą, Jūs tai galite atlikti ir rankinių būdu pasukę Micromatic reguliatorių į reikiamą pusę. Tokiu būdu bet koks audinys bus susiūtas idealiai.

Visi reikalingiausi įrankiai bus po ranka puikioje įrankių ir priedų dėžutėje, [eclipse031] kuri integruota mašinos siūlų stove.

Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikriną nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas).

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė-vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtu užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengtą adatų palinkimo, kas labai tankiai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose, ko pasekoje adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpikius arba kas yra blogiausia-sulaužo pačius kilpiklius.

 

Viskas vienoje patogioje vietoje-siūlės pločio, tankio reguliatoriai, bei krašto kirpimo peilio atjungimo rankenėlė. Jokių dangtelių darinėjimo, papildomų svirčių atjunginėjimo ar kitokių nepatogių reguliavimu. Tiesiog paprasta, patogu, genialu.

Vienos rankenėlės pasukimu nustatysite norimą apmėtymo tankį ar siaurą Baby Lock virvelės tipo siūlę.

Patentuota peilių kirpimo sistema-audinio krašto kirpimas, audinio transportavimas ir adatų darbas atliekamas sinchroniškai (pasaulinis patentas). Taip pat patys peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto plieno, kuris padengtas specialiu ebonito sluoksniu.

Preciziškai tikslus ir paprastas siūlės pločio reguliavimas labai patogios rankenėlės pagalba. Nereikia atidarinėti šoninio dangtelio, stumti nepatogios svirties, ar spėlioti siūlės pločio, kaip kitose mašinose.

Platus diferencialo diapazonas atliekamas kaip profesionaliose pramoninėse mašinose. Siūkite bet kokius audinius, kad ir patį sudėtingiausią trikotažą-rezultatas visada tik geriausias.

Geriausi rezultatai, aukščiausios kokybės siūlės, išskirtiniai ir nepakartojami gaminiai, paprastas ir lengvas paruošimas darbui-visą tai su Baby Lock mašinomis taps kasdienybė ir malonus užsiėmimas.

 

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: