BABY LOCK EMB12-2 Embellisher

BABY LOCK EMB12-2 Embellisher

Gamintojas: BABY LOCK
Prekės kodas: Embellisher EMB12-2
Būklė: Sandėlyje
349.00€ Mokesčiai: 349.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

Baby Lock Embellisher 12-kos adatų audinių vėlimo mašina - geriausia buitinė vėlimo mašina kokią tik galite šiuo metu rasti pasiūloje.

Mašinos išskirtinė savybė yra ta, kad ji nenaudoja jokių siūlų ir visas darbas atliekamas suveliant audinių faktūras tarpusavyje, kuomet stumdomi audiniai po vėlimo adatomis norimomis kryptimis. Pasitelkiant tokią audinių vėlimo techniką bei Jūsų neribotą fantaziją, galima sukurti išskirtinio grožio gaminius, atlikti audinių sendinimo imitaciją, įvairiausių minkštų žaislų, patalynės, turimų rūbų, pledų ar kitų gaminių dekoravimą, suteikiant jiems išskirtinį, savitą dizainą.

Mašina turi nuimamą alkūnės platformą, kurioje integruota puiki aksesuarų bei priedų laikymo dėžutė. Nuėmus alkūnės platformą lengvai atliksite darbus ir sunkiai prieinamose vietose, kaip rankovės, vaikiški rūbeliai, kelnės, kepurės bei kitos smulkios detalės.

Vėlimo mašina veldama audinius atlieka be galo daug sūkių ir visos jos detalės, tokios kaip velenas, adatų strypas bei kitos dalys yra veikiamos daug didesniais apkrovimais negu paprastų siuvimo mašinų. Dėl šios priežasties mašiną reikią tepti bei nuolatos atlikti techninę profilaktiką. Todėl BABY LOCK vėlimo mašina yra pagaminta taip, kaip buvo gaminamos mašinos senais laikais - jos korpusas pilnai metalinis, o priežiūra labai paprasta ir nesudėtinga. Atsukus du viršuje esančius varžtus lengvai ir greitai nuimamas mašinos viršutinis dangtelis tam, kad būtų paprasta ir lengva mašiną sutepti ir išvalyti. Tokiomis savybėmis nepasižymi nei viena kitų gamintojų vėlimo mašina, kurios gaminamos naudojant plastiką ir kitas pigias medžiagas.

EMB12-12adatu

 

 

Net dvylikos adatų unikalus laikiklis pasižymintis išskirtine savybe – galima išimti atskirai bet kurią iš dvylikos adatų. Tokiu būdu labai paprasta ir nebrangu pakeisti lūžusią adatą ir nereikia pirkti viso laikiklio su adatomis kaip kitų gamintojų vėlimo mašinose.

 

 

 

 

 

 

EMB12-kaspinas

 

 

 

Unikalus verpto siūlo ar kitokių virvelių padavimo latakas, kurio pagalba lengvai ir patogiai paduodama virvelė po adatomis. Virvelė nesipainioja ir labai lengvai ir greitai įveliama į audinį taip sukuriant išskirtinius gaminius.

 

 

 

 

 

EMB12-kasoinas

 

 

Specialių laikiklių pagalba taip pat patogiai ir lengvai bus nukreipiama ir bet kokia dekoratyvinė juostelė. Nei viena kita vėlimo mašina neturi tokių patogių laikiklių.

 

 

 

 

 

 

EMB12-stovas

 

 

Numatytas ir specialus juostelės ar virvelės ritinėlio laikiklis tvirtinamas prie mašinos korpuso tam, kad būtų patogu dirbti su bet kokios rūšies priemonėmis.

 

 

 

 

 

 

EMB12-apsauga

 

 

Specialus apsauginis skaidrus dangtelis uždengiantis adatas tam, kad esant adatos lūžiui būtų užtikrintas dirbančiojo su mašina saugumas.

 

 

 

 

 

 

Techninės charakteristikos
Gamintojas BABY LOCK CO.,LTD
Šalis gamintoja Taivanas
Specifikacija 12-kos adatų audinių vėlimo mašina
Mašinos konstrukcija Tvirtas metalinis išorinis korpusas
Alkūnės platforma Nuimama alkūnės platforma, kurioje integruotas atidaromas aksesuarų laikymo skyrius
Juostos ritinėlio laikiklis ir nukreipėjas Specialių laikiklių pagalba nukreipiama juostelė, kuri paduodama iš ritinėlio
Adatų skaičius viso 12 (visos adatos turi atskirus laikiklius-bet kurią galima išimti)
Adatų tipas #365A017
Apšvietimo sistema 15W ekonominė lempa
Variklio galingumas 100W
Matmenys 410 x 170 x 320mm
Svoris 5,8 kg
Garantija 24 mėnesiai

 

Papildoma informacija

 

Daugiau informacijos apie šią prekę rasite paspaude šią nuorodą

info@siuvimomasina.lt   Tel. +37068585915

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: