JEUX SAKURA IRON T

JEUX SAKURA IRON T

Gamintojas: JUKI
Prekės kodas: JEUX SAKURA IRON T
Būklė: Sandėlyje
869.00€ Mokesčiai: 869.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

JUKI korporacijos JEUX SAKURA lyginimo sistemų liniją papildė nuostabi lyginimo sistemą Sakura Iron “T”

 Sistema išsiskiria aukšta kokybe, o sistemos dizainas puoštas sakurų elementais. Lyginimo sistema pagaminta Italijoje. Visos komplektuojančios dalys taip pat yra 100% pagamintos Italijoje.

Ši lyginimo sistema iki 10 kartų greitesnė ir efektyvesnė už paprastas lyginimo sistemas. Taip pat lyginant su buitiniais lygintuvais, šią sistemą naudosite nepalyginamai ilgiau, kadangi bet kurią detalę galima keisti į naują ir atlikti pilną šios sistemos servisą.

Sakura Iron “T” sistema komplektuojama už nurodyta kaina su specialiu pramoniniu ergonomišku lygintuvu, tefloniniu padu, guminiu karščiui atspariu padeliu lygintuvui pasidėti, specialia talpa generetoriaus užpildymui. 

Ergonomiškos konstrukcijos stalą lengvai ir greitai galima transportuoti po patalpą, nes ji turi specialius ratukus, o reikalui esant sulankstyti patogiam saugojimui tam, kad neužimtu daug vietos.

Taip pat galima pilnai reguliuoti sistemos aukštį nuo 85cm iki 110cm.

Šioje lyginimo sistemoje integruosa 2,2 litrų talpos prfesionalus garo generatorius, kuris labai greitai paruošiamas darbui, yra labai efektyvus ir našus, o lyginimo procesas labai kokybiškas.

Lygynimo lentoje integruotas galingas ventiliatorius, kuris paspaudus patogią ir didelę paminą kaip mat nutraukią garų perteklių, kurį paduodate iš lygintuvo lyginimo metu. Tokiu būdu lyginimas atliekamas ideliai tiksliai, nes lygintuvas tiesiog sinchroniškai suderintas su stalo paviršiumi, kuris visada sausas, nes yra šildomas, o tuo pačiu pašalinant ventiliatoriaus ištraukimo būdu garų perteklių.

 

JEUX Sakura Iron "T" apžvalga ir savybės:
 • Kompaktiškas, patogi, stabili
  Išskirtinė konstrukcija, aukščiausios kokybės Italijoje pagamntos komlektuojančios dalys, puikus dizainas, ergonomika bei ilgaamžiškumas ir patikimumas. Tai viena geriausiu lyginimo sistemų tiek Jūsų verslui, tiek ir namams.
 • Ergonomiška konstrukcija
  Neturite daug vietos - neproblema. Šią lyginimo sistemą greitai ir labai lengvai sulenksite ir pastumsite į norimą vietą. Labai kompaktiška sistema neu-ims daug vietos ir ją galėsite naudotis bet kokiose patalpose.
 • Labai didelė darbo zonos platforma
  JEUX Sakura Iron "T" pasižymi labai didele platforma, kuri turi net ir temperatūros nustatymą šildymo režimui nustatyti. Priklausomai nuo to, kokius audinius lyginate, galite pasirinkti reikiamą lentos paviršiaus šildymo intensyvumą.
 • Aukščiausios kokybės nerūdyjančio plieno korpuso boileris
  Nerūdyjančio plieno korpuso garao generatorius, kurios talpa 2,2l. Toks garo generatorius žtikrina ilgą nepertarukiamą lyginimą aukšto slėgio garais. Profesionalus ergonomiškas lygintuvas yra labai patogus ir patogus.
 • Integruota alkūnės platforma rankovių lyginimui
  Lyginimo sistemoje integruota patogi reguliuojama alkūnės platforma, kurios dėka greitai ir lengvai išlyginsite rūbų rankoves, kelnes ar kitas sunkiai prieinamas vietas.
 • Greitas ir patogus aukščio reguliavimas
  Lyginimo stalo konstrukcija pagaminta taip, kad galėtumėte greitai ir patogiai keisti stalo aukštį pagal savo poreikius. Stalo aukštis gali būti keičiamas pasirinktinai nuo 85 iki 110cm.
 • Išskirtinė komplektacija
  Ši lyginimo sistema turi išskirtinę komplektaciją - komplekte rasite ir tefloninį padą lygintuvui, ir specialų butelį generatoriaus papildymui, ir guminį kilimėlį po lygintuvų, kuris atsparus dideliam karščiui.
 • Puiki lyginimo sistema visiems gyvenimo atvejams
  Patogi, kompaktiška, bet kartu ir didelę lyginimo darbo zoną turinti sistema tiesiog taps Jūsų geriausiu verslo partneriu ar namų pagalbininku visiems gyvenimo atvejams.
 • Instrukcija ir techninė informacija
Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: