JANOME ArtDecor 7180

JANOME ArtDecor 7180

Gamintojas: JANOME
Prekės kodas: ArtDecor 7180
Būklė: Sandėlyje
439.00€ Mokesčiai: 439.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

JANOME ArtDecor 7180 - super NAUJIENA, kurią pristato JANOME siuvimo mašinų gamintojas.

Tai ko gero optimaliausia siuvimo mašina iš visų JANOME gaminamų kompiuterizuotu siuvimo mašinų. Šis modelis turi absoliučiai visas reikalingiausias funkcijas bei operacijas.

Patogus ir greitas tiesioginis populiariausių operacijų parinkimas 20-ies mygtukų pagalba mašinos korpuso priekinėje panelėje.

Mašinoje yra pėdelės prispaudimo sistema, START&STOP funkcija, leidžianti siūti nenaudojant greičio pedalo, operacijų užbaigimo funkcija, SFS dantukų transportavimo sistema, adatos pozicionierius, automatinis veleno atjungimas privyniojant siūlų į špūlytę, atbulinės eigos mygtukas, automatinis siūlo įtempimas, LCD informacinis ekranėlis, veidrodinio atspindžio efekto parinkimas dekoratyvinių siūlių siuvimui, labai gražus operacijų mygtukų apšvietimas, pagerinta audinio transportavimo dantukų sistema bei daugelis kitų funkcijų. Taip pat šį mašina pasižymi labai gausia priedų ir pėdelių standartine komplektacija.

JANOME ArtDecor 7180 atlieka 80 pačių reikalingiausių operacijų, tarpe kurių yra dekoratyvinės ir kviltingo siūlės, 6 rūšių pilnai automatinis kilpos apsiuvimas įskaitant kilpą su akute ir kilpą skirtą trikotažui, overlokinės siūlės, bei tiesios siūlės su įtvirčių ir tiesios siūlės skirtos trikotažo siuvimui.

Visos šios savybės leis su šia mašina lengvai dirbti ne tik įgudusiam, bet ir tik ką pradenčiam siuvėjui.

Janome ArtDecor 7180 atlieka 80 siuvimo operacijų: tai visos pagrindinės populiariausios darbinės siūlės, overlokinės siūlės, trikotažinės siūlės, dekoratyvinės siūlės bei trijų rūšių populiariausios sagų apsiuvimo kilpos, kurios atliekamos pilnai automatiniu būdu pagal pasirinktą sagos dydį.

Jūsų patogumui mašinos priekinėje panelės dalyje išdėstyti pačių populiariausių ir labiausiai naudojamų operacijų mygtukai, leidžiantis tiesiogiai pasirinkti pačias populiariausias ir labiausiai naudojamas 20 operacijų.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Likusių 60-ies operacijų gidą rasite papildomai ištraukiamose iš mašinos šoninės dalies kortelėse.

Особенности Janome ArtDecor 7180 Особенности Janome ArtDecor 7180

Janome ArtDecor 7180 turi dvi išskirtines ekskliuzyvines siūles pažymėtas numeriu 05 - trigubas pastiprintas dygsnys, kurio ilgį galite didinti net iki 4 mm ir siūlė pažymėta numeriu 11 - profesionali overlokinė siūlė.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Atkreipkite dėmesį, kad prie kiekvienos operacijos yra pažymėta raidė, kuri nurodo, kokią prispaudimo pėdelę Jums rekomenduojama rinktis atliekant konkrečiai pasirinktą operaciją. Tai tiesiog labai palengviną naudojimą siuvimo mašina ir nereikia vartyti instrukcijos tam, kad atlikti teisingą pasirinkimą.

Janome ArtDecor 7180 gaminama su horizontalia, naujausios technologijos šaudyklę, kuri leidžia siūti iki 7 mm zig zag bei dekoratyvines siūles.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Adatų plokštelė taip pat įpatinga. Ji turi "greito starto" siūlo užtaisymo į šaudyklę sistemą. Dabar nebereikia ištraukti apatinio siūlo prieš siuvimą į viršų, nes jis yra jau paruoštas siuvimui specialios adatų plokštelės konstrukcijos dėka. Taip pat adatų plokštelė yra sugraduota tam tikromis atstumus žyminčiomis linijomis, kas labai padeda siuvimo metu.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Permotamas ritės uždengimo dangtelis irgi su informaciją, kaip yra užtaisomas siūlas šaudyklėje. 

Особенности Janome ArtDecor 7180

Mašinoje integruotas pėdelės prispaudimo reguliatorius - siūkite nuo ploniausių iki storiausiu audinių. 

Особенности Janome ArtDecor 7180

Janome ArtDecor 7180 turi visas pačias naujausias funkcijas ir technologijas kurios siuvimą paverčia tiesiog malonia pramoga:

start/stop funkcija leidžianti siūti pe paminos - pedalo
atbulinės eigos - įtvirčio mygtukas 
taškinio įtvirčio mygtukas - įtvirtis ploniems audiniams, kurio net nepastebėsite
adatos pozicionavimo mygtukas, adata sustos visada tame pačiame pasirinktame taške - viršuje arba apačioje
siuvimo greičio reguliavimo svirtis - pasirenkate pagal siuvimo poreikius komfortiškiausia siuvimo greitį

Janome ArtDecor 7180 integruotas LCD ekranas, kuriame visa informacija apie atliekamą pasirinktą operaciją - tai ir operacijos numeris, rekomenduojami nustatymai tiek dygsnio ilgio tiek ir pločio bei rekomenduojama prispaudimo pėdelė. 

Šalia LCD ekrano ir patogūs reguliavimo mygtukai - operacijos parinkimas, dygsnio ilgio nustatymas bei dygsnio pločio nustatymas. Dar vienas mygtukas leidžia keisti pasirinktos dekoratyvinės siūlės ištempimą. Tą pačią dekoratyvinią siūlę galite atlikti suspaustą arba ištempta.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Visų priedų ir aksesuarų saugojimui nuimamoje alkūnės platformoje integruota puiki dėžutė su specialiais skyriais net ir ričių laikymui. 

Особенности Janome ArtDecor 7180

Nuėmus alkūnės platformą rasite ir sagų kilpų "balanso" reguliavimą. Kilpą visada bus grąži ir tvarkinga.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Mašinoje taip pat yra integruota ir transportavimo dantukų atjungimo svirtis jei norėsite atlikti sagų siuvimą arba laisvą siuvinėjimą.

Особенности Janome ArtDecor 7180

Standartinė komplektacija:

Standartinė pėdelė A
Užtrauktukinė pėdelė Е
Sagų kilpų apsiuvimo pėdelė R
Overlokinė pėdelė C
Overlokinė pėdelė М
Pėdelė paslėptam dygsniui G
Permatoma pėdelė dekoratyvinių siūlių siuvimui F
Nukreipėjas kviltingui
Ritės 4 vnt. 
Adatų rinkinys Organ - 5 vnt.
Ardiklis
Atsuktuvas
Šluotelė
Papildomas siūlų ritės laikiklis
Siūlų ritės laikiklis mažas – 2 vnt.
Siūlų ritės laikiklis didelis – 2 vnt.
Kietas plastikinis dėklas
Pamina-pedalas

Особенности Janome ArtDecor 7180 Особенности Janome ArtDecor 7180

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: