SILVER REED SK280

SILVER REED SK280

Gamintojas: SILVER REED
Prekės kodas: SK280
Būklė: Sandėlyje
755.00€ Mokesčiai: 755.00€
Kiekis: Pridėti į krepšelį

Jeigu Jūs būtumėte susipažinę su senos gamybos rusiškomis mezgimo mašinomis arba su dauguma kitų gamintoju gaminama produkcija, Jūs galėtumėte palyginti ir įvertinti ta didžiulį skirtumą ir aukščiausią kokybę tiek naudojimosi paprastume, tiek ir visomis galimybėmis, kuriomis pasižymi tokios nuostabios mezgimo mašinos kaip SILVER REED.

Ne išimtis ir viena populiariausių mezgimo mašinų SLIVER REED SK280. Paprastos operacijos, kaip siūlo įvėrimas, adatų parinkimas pagal raštą, siūlų spalvų parinkimas mezgant su žakardine karieta- automatizuotas ir nereikalauja Jūsų pastangų. Dauguma atveju mašinos galimybės apsiriboja tik Jūsų žinių trūkumu ir mokėjimu pilnai panaudoti mašinos galimybes-nuo paprasto mezgimo, kurio Jūs išmoksite nepaprastai greitai, iki mažų gudrybių, kurias išsiaiškinsite įgavę daugiau patirties ir kurios leis Jums megzti tokius gaminius, kurie sukels susižavėjimą netgi patyrusių mezgėju tarpe.

Nėra tokios mezgimo mašinos, kurį galėtu megzti bet kokio storio siūlais. Pagal tai kokį mezgimą gali atlikti mezgimo mašina nurodo jos klasė-atstumas tarp adatų adatinėje. Pačios universaliausios mezgimo mašinos skaitosi 5 klasės. Su šios klasės mezgimo mašinomis Jūs galėsite megzti tiek pakankamai plonus mezginius, tiek ir storus. Kuo mezgimo mašinos klasė yra mažesnė, tuo storesnius mezginius ji mezga.

SILVER REED SRP60N papildoma mezgimo mašinos adatinė. Naudojama su SILVER REED mezgimo mašinomis. Papildomos adatinė pagalba išplečiamos mezgimo mašinų galimybės mezgant papildomų rūšių raštus.


Papildomai įsigyjami priedai praplečiantis mezgimo mašinos galimybes:
SRP60N - antra adatinė 
AG24–intarsijos karietėlė
YC-6–spalvų keitiklis
LC2–kiauraraščio karietėlė
RJ1-karietėlė žakardui
SHW3-siūlų vyniotuvas
Stalas mezgimo mašinai

Techninės charakteristikos
  • 5 klasės mezgimo mašina su viena adatine
  • 200 adatų, atstumas tarp adatų 4,5 mm
  • Raštų programavimas
  • Maksimalus programuojamas rašto plotis–iki 200 adatų
  • Svoris–15 kg
Papildoma informacija

 

info@siuvimomasina.lt     Tel: +37068585915

Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: