Valyti filtrus
Pasirinkite gamintoją

BABY LOCK

BABY LOCK

UAB „SIUVIMO MANIJA“ išskirtinis ir vienintelis BABY LOCK siuvimo mašinų atstovas Pabaltijo regione – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pristato geriausias pasaulyje siuvimo mašinas, kurios kardinaliai pakeis Jūsų supratimą apie siuvimą bei atvers naujas galimybes kūrybai bei fantazijai. Tai mašinos, kurios pasižymi pažangiausiomis technologinėmis naujovėmis bei aukščiausia surinkimo kokybe. Kiekviena BABY LOCK siuvimo mašina – tai mini fabrikas Jūsų namuose.

Japonų kompanijos BABY LOCK inžinieriai daugiau negu prieš keturiasdešimt metų iškėlė sau tikslą sukurti tokias siuvimo mašinas, kurių siūlių kokybė ne tik nenusileistų pramonėje naudojamų siuvimo mašinų kokybei, bet jas ir pralenktų, kartu stengiantis, jog pačiomis siuvimo mašinomis naudotis būtų lengva ir paprasta be jokio papildomo pasiruošimo ar mokymosi. Taip išvydo pasaulį naujos, išskirtinės siuvimo mašinos BABY LOCK, kurių dauguma modelių yra pagaminti ir surinkti TIK Japonijos gamyklose. Visos šių mašinų komplektuojančios dalys ir priedai taip pat yra gaminami tik Japonijoje tam, kad būtų užtikrinta pati aukščiausia šių siuvimo mašinų kokybė. Su BABY LOCK siuvimo mašinomis ypač lengvai galės įgyvendinti įmantriausias užgaidas bei sudėtingus projektus ne tik garsūs dizaineriai, modeliuotojai ar profesionalūs siuvėjai bet ir pradedančios siuvėjos.

Ar teko girdėti terminą "BABY LOCK siūlė"? Būtent iš šių mašinų ir yra kilęs šis, bendriniu tapęs terminas. Šią siūlę išrado šios firmos inžinieriai ir įdiegė į mašinas, kurių pavyzdžiu pasekė ir visi kiti gamintojai. Žinoma kokybės atžvilgiu nei viena konkurentė taip ir neprilygo BABY LOCK mašinų siūlėms. Daugumoje BABY LOCK mašinų modelių įdiegta net iki 14 pasaulyje patentuotų išradimų, kurių nerasite nei vienoje kitoje mašinoje, o tai reiškia, kad analogų šioms mašinoms nėra visame pasaulyje.

Šiuolaikinėje pramonėje ir individualiame drabužių siuvime keliami vis aukštesni kokybės reikalavimai, o naujausios kartos audiniai vis sudėtingesni ir jų siuvimas su įprastomis siuvimo mašinomis vis problematiškesnis. BABY LOCK siuvimo mašinų misija - panaikinti bet kokias kliūtis siekiant geriausių rezultatų, todėl turėdami BABY LOCK mašiną galite būti ramūs, kad neatsiras audinių, kurių negalėtumėte siūti. Užtikriname Jus 100%, kad pabandę siūti su šiomis mašinomis jas tikrai “įsimylėsite” ir grįžti prie kitų tikrai niekada nebenorėsite.

Tai vienintelės mašinos Lietuvoje, kurioms suteikiama net 5-erių metų garantija.

Rodyti:
Rikiuotė:
Baby Lock Embellisher 12-kos adatų audinių vėlimo mašina - geriausia buitinė vėlimo ma&sc..
349.00€ Mokestis: 349.00€